Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudnátok ajánlani megbízhatő...

Tudnátok ajánlani megbízhatő nőgyógyászt terhességmegszakításhoz? Nektek fogadott orvos végezte?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 06:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hol?
2019. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Budapesten
2019. ápr. 25. 08:17
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ajánlani sajnos nem tudok, de leírom a saját szemszögemből, hátha segít.

Megszakításhoz szerintem majdnem minden esetben felesleges orvost fogadni. Ez nem olyan, mint a szülés, hogy nem lehet előre tudni, mi fog történni és meddig tart.


Az abortusz jól tervezhető előre, és nagyon ritka az olyan komplikáció, ami miatt el kell térni ettől. Tehát normális esetben minimális a kapcsolatod az orvossal. Ha még nem szültél és a kórház protokollja szerint tágítót kell feltenni, azt vagy ő végzi, vagy nem. A műtét altatásban zajlik, és ha felébredtél, kb. 1 percre bemegy megnézni, hogy vagy. Aznap engednek is haza, tehát ha a kórház olyan is lenne, ahol a fogadott orvos mellé protekció is jár, akkor sem igazán tudnád kihasználni. A terhesség megállapítását és a kontrollt végezheti más orvos is, akár magán rendelésen.

A 40 ezres díjat mindenképpen be kell fizetned, ezen felül pedig szerintem nincs értelme orvost fogadni, azért a kb. 5 percért, amíg látod.

Ne érts félre, nem az orvos fogadást ellenzem, csak szerintem ebben a helyzetben felesleges. Egyszerű rutin műtétről van szó, amit naponta sok nőn végeznek, így valószínűleg az ügyeletes is épp elég tapasztalt hozzá.


Akkor fogadj valakit, ha már előre látszik, hogy komplikációra lehet számítani, vagy ha ez téged sokkal jobban megnyugtat, mintha egy idegen csinálná. Bár ha még nem ismersz orvost, akkor így is úgy is idegen lesz.

2019. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó lehet nem akarja hogy megalázzák és viccet csináljanak belőle míg el van kábítva.
2019. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Persze, mert ez fogadott orvos esetén nem fordulhat elő, mi? Egészségügyis vagyok. Akinek fizetsz (és főleg azok) a legnagyobb férgek a beteg háta mögött.
2019. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És Budapesten belül melyik kórház a legjobb? SOTEI vagy SOTEII esetleg?
2019. ápr. 25. 10:28
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Dr.Bálint Mihály a Szent Imre kórházban és Dr.Tolnay Lajos.
2019. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. ápr. 25. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, be ne vedd a #7-et... egyikük se végez abortuszt.
2019. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem is tudom, ki szégyellje magát magát jobban, az, aki direkt becsapja a Kérdezőt és pocsékoltatná el vele az idejét meg rosszabb esetben a pénzét is, vagy az, aki tapsikol is ehhez az aljassághoz...

Hogy tisztázzuk, a Bálintok:

[link]

Egyébként kiváló szülészek mindhárman, bízvást ajánlanám, ha valaki SZÜLÉSHEZ keres dokit. (a jelzett magánrendelésükön kívül a Szt Imrében dolgoznak, valóban.)

De abortuszt spec biztosan nem vállalnak.

Tolnay Lajos meg még mindig a Budai Irgalmasrendi Kórház (tehát egyházi fenntartású, AB-ot egyáltalán nem végző) kórház nőgyógyász szakrendelésének főorvosa.

[link]


Na ezek ennek hazudozó magzatvédőéknél...

2019. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!