Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusznál a szülőnek ott...

Abortusznál a szülőnek ott kell lennie, vagy csak az engedélyeznie kell?

Figyelt kérdés
18 év alatti terhességről van szó...

2019. máj. 3. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Az egyiknek ugy tudom ott kell
2019. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyiknek ott, kivéve, ha sürgősségi.
2019. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Igazából engedélyeznie sem kell, ezt a várandós dönti el. Ha a szülő nem egyezik bele, akkor családsegítőnél lehet kérni engedélyt.
2019. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Itt szerintem inkabb arrol van szo hogy nem szeretne ha tudnanak rola a szulei:) de az meg elkerulhetetlen
2019. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
A családsegítőben is ott kell lennie. Legalábbis nálam 2011-ben anyámnak kellett aláírnia ott a papírt.
2019. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ott kell, szülő nélkül nem engednek haza. És a papírjaidat a műtét előtt neki kell aláírnia, úgyhogy hajrá.
2019. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, valóságban a műtéti beleegyezést kell aláírnia a kórházban, ahogy minden más, nem életmentő műtét esetén is. Szóval nem kell ezt túldramatizálni... (bár szerintem nettó aljasság a fiatalokkal szemben, érdekes módon a Hegyeshalmon túl a sógoroknál csak 14 éves korig kell a szülő az abortuszhoz)
2019. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, érdekes módon a sógoroknál is a szülő fizeti a kiskorú gyereknek ugye? Tehát gondolom a 14 éves nem a saját keresetéből fizeti, meg ha meghal abortusz közben akkor a kórház se lesz hibás ugye?
2019. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy meg miért lenne nettó aljasság? Ha felelőtlenül szexelni nagylány volt akkor vállalja a szülei előtt. Mert gondolom eltartani a szüleinek kell ahhoz nem nagylány.
2019. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

"Utolsó, érdekes módon a sógoroknál is a szülő fizeti a kiskorú gyereknek ugye?" - vagy a párja, vagy a barátai, vagy a nagyszülei, vagy kölcsön kér, vagy akárki... gondolom ott sincs erre általános szabály, ahogy itt sincs.

Ettől még az "amíg az én kenyeremet eszed, addig..." egy köpedelem-mentalitás marad.

2019. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!