Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Escapelle segithet? Tobbi lent.

Escapelle segithet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

4 hete volt egy abortuszom ( tudom 6 het), de nem bírtunk varni igy egyutt voltunk de párom nem bennem ment el , ennek ellenére biztos ami biztos vettem be 13 ora elteltével esemény utánni tabit.

Szerintetek jol tettem? Féltem hogy az elo ondótól is terhes lehetek, jam es utanna jol kimostam magam.

Csak normalis valaszt kerek . Köszönöm.



2019. máj. 6. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Kimosás egyenlő a nullával. Most volt abortuszod ami azt jelenti nem kell baba, akkor miert nem használtatok gumit?....
2019. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Bocsi de szeretuk volna csak nem volt szivhang....

Doki 3 honapot mondott az ujabb babaval, de 6 hetes kontrolon majd 2 het mulva esedekes.

De mind1 nem ez volt a kerdes.

2019. máj. 6. 23:10
 3/20 Metionin ***** válasza:
46%
Hát jobb mint egy újabb abortusz de készülj fel hogy ez most jó nagy pofont adott a hormonjaidnak. Az escapelle gyakran vérzést is indukál amire neked 4 héttel abortusz után annyi szükséged van, mint tehénnek a kávéra. Ha bármilyen rendellenes vérzést, fájdalmat érzel, húzás a dokihoz, azonnal. A jövőre való tekintettel pedig legyetek szívesek a továbbiakban védekezni.
2019. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem miért kell ezt megkérdezni, hiszen már bevetted. Én nem vettem volna be, védekeztem volna, ja és betartottam volna a 6 hetet. Remélem kielégítő a válasz.
2019. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Metionin ***** válasza:
51%
Látom közben írtál, ettől függetlenül a 6 hét az 6 hét, nem véletlenül van. Az egészségedről és a következő lehetséges gyereked egészségéről van szó, ne csessz ki magaddal szándékosan. Párod húzzon gumit amíg nem próbálkozhattok újra, gondolom neki se érdeke kockára tenni az egészségedet.
2019. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen de nem bennem ment el ... csak feltem.

Semmi tunetem nincs a tabival kapcsolatban. 2 het mulva elvileg meg kell jojon a mensinek.

Tudom tudom csak sajnos... eso utan koponyeg.

Szerintetek az hogy nem bennen ment el es vettem be tabit igy mekkora az eslye a terhességnek?

Volt mar vki hasonlo cipoben ?

2019. máj. 6. 23:23
 7/20 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem szinte kizárt.
2019. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mit értesz azzon hogy jo nagy pofont adott a hormonjaimnak es hogy doki ha vmi rendellenességet velek fel fedezni?
2019. máj. 6. 23:45
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, de sekélyes vagy..


Azt jelenti, hogy induljál megfele dokihoz, hogyha erősebb/másmilyen a vérzésed, mint amilyen szokott lenni, illetve ha erősebbek a görcseid.


Illetve.. mit gondolsz, mi van az esemény utáni tablettábban?

Egy jó nagy adag hormon, ami meggátolja az ovulációt, előidézheti a méhnyálkahártya leválását (vérzel) ami pedig a beágyazódást akadályozza meg..

Továbbá a magas hormontartalma miatt nagymértékben felborítja a női hormonháztartást, cikluszavarokat és menstruációs problémákat eredményezve. Tehát ne lepődj meg, ha egy darabig össze-vissza, vagy egyáltalán nem jön majd meg, illetve egyéb “jóságokat” tapasztalsz.

Ha kivártátok volna azt a 2 hetet.. Mindegy, ez már a ti dolgotok.

2019. máj. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nagyon nem jól tetted.

A terhesség miatt elindult egy komoly hormonális változás. Ez durván megszakadt az abortusz miatt. Ezt most megfejeled egy adag hormonnal.

Szerintem a következő hónapokban semmin se csodálkozz.

Ráadásul a kontroll nem viccből van. Egy komplett horzsolás a méhed belseje, szét lett feszegetve a méhszáj. Rettentően fogékony vagy minden banális fertőzésre. Ti meg gumi nélkül...

2019. máj. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!