Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés
Vedekezes mellett sikerült teherbe esnem. Nem akarjuk megtartani. Jelen helyzetünkbe sajnos nem tudjuk bevállalni. Köszönöm a válaszokat.
2019. máj. 7. 18:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
kb 30 ezer ft.
2019. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
kb. 30K. Amúgy itt a gyakorin mindenki védekezés mellett esik teherbe. Gondoltam szólok, hogy a gumit jól kell felrakni, a tablettát meg jól kell szedni, és a megszakítás nem védekezés. Ezt tartsd észben, ha nem akarsz több abortuszt.
2019. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
(Amúgy összesen egyetlen egy 100% biztos módszer van arra, hogy valakinké essen teherbe, kötözke 3: ha nem el nemi életet)
2019. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen kedeves válaszoló van ilyen jól szedtem a tablettát de 2 hetes antibiotikum kura bezavart. Remélem nem lesz hasonloba részed és nem kell választanod.
2019. máj. 7. 18:39
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Kettes te nagyon okos!!Az én fiam is úgy jött hogy kiszakadt a gumi.Mi úgy voltunk vele ha lesz,akkor nagyon jönni akar,így nem vettem be esemény utánit,ő meg jött,hála Istennek!
2019. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

Majdnem 38ezer az a 30 ezer válaszolok. Kb olyan 37ezerparszaz ft.

Amugy legköz ha antibiot kell szedned, húzzon gumit a drága partner....

2019. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha antibiotikumot szedtél a fogamzásgátló mellé, és más módon nem védekeztél, akkor bizony nem védekezés mellett estél teherbe. Ez olyan mintha lukas gumit húznék. Ettől függetlenül nagyon sajnálom, és nyilván nem szándékosan csináltad. De vannak esetek, amikor lehet tudni hogy nem fog hatni a fogamzásgátló.
2019. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, nem nem védekeztél. Rajta van a gyógyszer papírján hogy az antibiotikum csökkenti a hatékonyságát. Sőt, manapság ezt már egy 14 éves gyerek is tudja. Legközelebb olvasd el. Gyógyszer, hányás/hasmenés csökkenti a hatását.


Amúgy 36 ezer körül van most.

2019. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%

"Kérdező, nem nem védekeztél. Rajta van a gyógyszer papírján hogy az antibiotikum csökkenti a hatékonyságát. "

...CSÖKKENTI... nem megszünteti... ergo a Kérdező védekezett...

Le lehet állni a bűntudatkeltéssel.

2019. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%
A mai modern antibiotikumok egyáltalán nincsenek hatással a fogamzásgátló tablettakra
2019. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!