Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszbután ha újra próbálko...

Abortuszbután ha újra próbálkozunk menjek el dokihoz mielőtt bármit tennénk, hogy megvizsgáljon?

Figyelt kérdés

Volt egy ab.om 2019

8.agusztusban. fél évet javasolt az orvos hogy pihentessük a dolgot.


Már több idő is eltelt , rákszűrésre szept.szoktam járni. Ilyenkor ha baba projectbe kezdünk menjek el az orvosomhoz hogy úgymond álldását kérjem , arról hogy nincs semmilyen akadálya vagy felesleges ?


2019. máj. 17. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, menj el.

De ritkán jön össze elsőre, szóval a terhességig is el fog telni még pár hónap, úgyhogy nem lesz gond.


Amúgy van, aki 2-3 hónappal később lesz terhes, és problémamentes a terhessége.

2019. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit félreérthető, lehet jobb lenne javítani, mert itt azt hiszik, hogy az az abortuszod volt, amitvte magad akartál, így neked mennek majd egy páran, hogy minek akarsz gyereket, ha egyszer abortuszod volt. Missed ab, amid volt.
2019. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen , missed ab. , azt gondoltam egyértelmű lesz a szövegből , sajnos eszembe sem jutott a sima abortusz gondolata ezért nem pontosítottam.
2019. máj. 17. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha valakinek abortusza volt, utána nem akarhat gyereket?
2019. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:

4.: de, természetesen akarhat. De nekem pl. nem jutott eszmbe, hogy missed volt, és simán rácsodálkoztam, hogy minek vetette el, ha rá fél évre meg azért küzd, hogy teherbe essen.

Egyébként szerintem nem árt a vizsgálat, jobb biztosra menni, hogy semmilyen szövődmény nem maradt hátra.

2019. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!