Miért van ennyi abortusz?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy ez egy hülye kérdés, de nagyon félek, hogy teherbe esek, bár a barátommal mindig óvszerrel védekezünk mégis folyton parázok. És nem értem, hogy ha a konvencionális fogamzásgátló módszerek elvben nagyon biztonságosak, akkor hogy lehet, hogy körülbelül minden negyedik nő egyszer legalább átesik egy abortuszon.

2019. máj. 19. 15:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem védekeznek rendesen. Mert vele nem történhet meg az, ami mással, ő nem lesz attól terhes, hogy kiveszi, mielőtt elélvez, ő nem járhat úgy, mint a csaj az osztályban... aztán jön a koppanás, mert mégis. Más kérdés, hogy ezeket a gyermekeket sem kellene megölni, de ez most nem ide tartozik. 😊
2019. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem biztonságosak. Mindegyiknek van hibaszazaleka. Az egyetlen biztos módszer az, ha nem el nemi életet.
2019. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Hiába vannak jó fogalmzásgátló módszerek, ha nem megfelelöen alkalmazzák azokat.


Olvasd végig itt a teherbeesös kérdéseket, és látni fogod, hogy rengetegen nem védekeznek (megszakítás, csak kicsit beteszi, kimostam magam utána, stb) vagy ha valamit használnak, azt nem elöírás szerint.


Ha valaki tényleg elöírás szerint használ tablettát vagy óvszert, akkor nem lesz terhes mellette.

Óvszernél elöfordulhat, hogy elszakad - habár ez is sokszor a nem megfelelö alkalmazás miatt van, de van néhány hibás is -, akkor még mindig ott a 72 órás tabletta, de sokan ezt sem próbálják, mert másnak sem lett ennyitöl gyereke. Aztán amikor kiderül, hogy terhes, akkor csodálkozik.

2019. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon sokan felelőtlenek és nem védekeznek rendesen, vagy időközben megváltoznak az életkörülményeik, pl. elhagyja őket a párjuk. A legtöbb abortusz a kamaszok és a menopauza előtt álló nők körében történik. A fiatalok sokszor tudatlanok vagy felelőtlenek, és nincsenek meg a gyerekvállaláshoz szükséges körülményeik, vagy még nem állnak készen rá. Az idősebbek pedig úgy gondolják, hogy már nem eshetnek teherbe, mert pl. gyakran kimarad a menstruációjuk vagy más menopauzára utaló tüneteket tapasztalnak.


Nyugodj meg, az óvszer rendesen használva a legbiztonságosabb védekezési mód. Ha elszakadna vagy lecsúszna, még el tudtok menni esemény utániért.

2019. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat(:
2019. máj. 19. 15:28
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

En a gyogyszert rendesen szedtem percre pontosan,nem volt semmi mas ami befolyasolna a gyogyszer hatasat megis terhes lettem.

Igaz az volt az utolso level utanna leakartam tenni . Sajnos elveteltem 7 hetesen de ez mas teszta.

Ha rendesen szeded akkor is ott a hibaszazalek. De ugye sokan csak epphogy berakta,kihuzta idoben mellett lett terhes... az elovaladektol is lehetsz terhes de mind1.sok a felelotlen...

2019. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Én 8 hónapnyi spirál használat mellett lettem terhes 😞☹️
2019. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Én terhes lettem dienille mellett. Igaz az volt az utolsó levél a próbálkozós hónapok előtt. Nekem azt mondták, hogy a gyógyszerem amit szednem kell (nem antib.) gyengíthette a hatását. Júli 4.re vagyok kiírva. De nyílván amikor nem kellett szednem gyógyszert és csak a fog.gátló volt az elején az óvszer akkor nem estem teherbe. Amíg rendesen használja az ember nem lehet gond. Max nagyon elenyésző %-ban.
2019. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
4x voltam terhes.Abból mind a 4 rendesen elélvezés volt a férfi részéről.Egyiket se tartottam meg.
2019. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok, utolsó. És a Te jogaidat (is) védik az abortuszpártiak a magzatvédőkkel szemben.
2019. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!