Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

6hetesen még lehet?

Jövöhetre kaptam idopontot de orvos altal 2okbol nem tarthatom meg a babat ugyhogy legyszives olyanok irjanak akik nem fikázódnak

Jovoheten leszek 6hetes es az lenne a kerdesem hogy hallottam arrol hogy ha meg idoben megyek akkor lehet hogy csak egy gyogyszert adnak es kesz vagy az ab. Nekem meg elkepzelheto hogy csak gyogyszert kapok?

Nem nem szeretnek beszelni a 2okrol

Csak hogy hat hetesen is meg kaphatok gyogyszert vagy mutet

máj. 21. 18:15  Privát üzenet  

A válaszok
Magyarországon tablettát nem használnak.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 21. 18:16 Privát üzenet
Orvos által, persze. 🙄

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 21. 18:18 Privát üzenet
Magyarországon nincsen gyógyszeres terhesség elhajtás és sok nyugati országban is be van tiltva ez a módszer. Nem véletlenül. Sok macerával jár, de hosszú távon jobban jársz a művi terhességmegszakítással.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 21. 18:27 Privát üzenet
Kérdező, gyógyszerrel Ausztriában megcsinálják a 9. hétig.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 21. 20:57 Privát üzenet
Magyarországon műtét

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 22. 13:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális ez 6hetesen? Lent kifejtem
Normális hogy 6hetesen csak azt mondta a doki, hogy petezsàk sejthető?
Pm alulmukodes es terhesseg 3honap mulva? Sziasztok. Elozo honapban volt 6hetesen egy spontan vetelesem vagy egy kemiai terhessegem. Azota jartam orvosnal, a tsh 3,16 a t4em...
6hetesen látszik már valami az ultrahangon?
Azt olvastam 6hetesen már látszik az embrió az ultrahangon, hogy kell számolni a 6hetet utolso mensitol vagy fogantatás napjától?
2orankent eves 6hetesen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!