Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés
Kálvin Tamás nevű felhasználó kérdése:

Lehet abortusz?

Én és a barátom nem akarunk gyereket és már 6 napja késik a menszeszem.Mindketten még tanulunk és tovább akarunk menni tanulni szakmát. Én 21 éves vagyok ő a barátom pedig 19.Dontotunk és ha a teszt pozitív lesz elvetetjuk, de el lehet vetetni ha szimplán nem akarjuk semmi felekeppen és azt sem, hogy az életünket egy gyerekhez szogezzuk mikor meg csak élvezni akarjuk az életet, tanulni akarunk egy szóval nem állunk készen rá főleg lelkileg nem. El mehetünk abortuszra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: abortusz, terhesség, baba, elvetetés, elvetélés, megszakítás

máj. 22. 11:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Jesszus 😢 amugy igen

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/32Időpont máj. 22. 11:33 Privát üzenet
Persze.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/32Időpont máj. 22. 11:38 Privát üzenet
El. Első korb3n nőgyógyász, ott elmondod hogy nem akarod megtartani, és megkérdezed mi a teendő. Ennyi

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/32Időpont máj. 22. 11:38 Privát üzenet
Mondjuk kedves Kálvin Tamás, ha neked barátod van, akkor kizárt, hogy barmelyikotok is terhes legyen

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/32Időpont máj. 22. 11:39 Privát üzenet

3gyerzelmk,hogy a csavo írta ki a lány szemszögéből.

Természetesen ha az anya úgy dönt, akkor a 12.hétig el lehet vetetni. Időben el kell kezdeni intézni, több vizsgálat és beszélgetés vár a műtét előtt rá. +40 ezer körül van, érdemes kalkulálni vele

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/32Időpont máj. 22. 11:49 Privát üzenet
Utolsó vagyok, egyértelmű akart lenni, bocsi

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/32Időpont máj. 22. 11:50 Privát üzenet

Utolso!

Nyilván, de mire jó ez? Ha azt írja, hogy én meg a barátnőm, akkor nem ugyanezek a válaszok lesznek?

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/32Időpont máj. 22. 11:54 Privát üzenet

Szerintem nem a csávó írta ki, hanem a csaj a srác profiljáról (ld. automatikus bejelentkezés), de amúgy nem tökmindegy?!?!

11 hét 6 napos korig lehet megcsinálni a műtétet. Szóval ha a teszt pozitív, akkor minél hamarabb intézni kell.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/32Időpont máj. 22. 11:58 Privát üzenet

Nyílván senki nem fogja rátok erőszakolni,hogy tartsátok meg, de legközelebb inkább védekezzetek gyerekek.

Persze most jöhet a fogamzásgátló mellett mellett esett teherbe duma de nem fogjuk elhinni.

Amúgy én most várom első babámát 31 évesen.Érdekes sosem estem teherbe amikor még nem akartam.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/32Időpont máj. 22. 12:36 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
El lehet vetetni emiatt. Amúgy az abortuszok túlnyomó többsége ilyen miatt van és nem azért, mert az anya életét veszélyezteti/beteg a baba/ erőszakból fogant. A kórházban elmondanak mindent. Azt hiszem váslághelyzetet kell megjelölni indokként, de ebbe kb. bármi beletartozhat. Gyerek kihordására és megszülésre itthon nem kötelezhetnek.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/32Időpont máj. 22. 12:43 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt olyan, akinek kijelentették, hogy missed ab, és mégsem az lett?
Harmadik babámat nem akarja a parom. Mit tegyek?
Terhesség megszakítás, mivel nem volt szivhang, Volt valaki hasonlo helyzetben? Tobb lent.
Terhes vagyok én akarom a babát a párom nem mit tegyek?
Lehetek terhes?
Szeretőként gyereket vállalni? Őrültség megtartani, ha előre tudom, hogy egyedül leszek vele?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!