Kálvin Tamás kérdése:

Lehet abortusz?

Figyelt kérdés
Én és a barátom nem akarunk gyereket és már 6 napja késik a menszeszem.Mindketten még tanulunk és tovább akarunk menni tanulni szakmát. Én 21 éves vagyok ő a barátom pedig 19.Dontotunk és ha a teszt pozitív lesz elvetetjuk, de el lehet vetetni ha szimplán nem akarjuk semmi felekeppen és azt sem, hogy az életünket egy gyerekhez szogezzuk mikor meg csak élvezni akarjuk az életet, tanulni akarunk egy szóval nem állunk készen rá főleg lelkileg nem. El mehetünk abortuszra?

2019. máj. 22. 11:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
Jesszus 😢 amugy igen
2019. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
2019. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
El. Első korb3n nőgyógyász, ott elmondod hogy nem akarod megtartani, és megkérdezed mi a teendő. Ennyi
2019. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk kedves Kálvin Tamás, ha neked barátod van, akkor kizárt, hogy barmelyikotok is terhes legyen
2019. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

3gyerzelmk,hogy a csavo írta ki a lány szemszögéből.

Természetesen ha az anya úgy dönt, akkor a 12.hétig el lehet vetetni. Időben el kell kezdeni intézni, több vizsgálat és beszélgetés vár a műtét előtt rá. +40 ezer körül van, érdemes kalkulálni vele

2019. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó vagyok, egyértelmű akart lenni, bocsi
2019. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Utolso!


Nyilván, de mire jó ez? Ha azt írja, hogy én meg a barátnőm, akkor nem ugyanezek a válaszok lesznek?

2019. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem a csávó írta ki, hanem a csaj a srác profiljáról (ld. automatikus bejelentkezés), de amúgy nem tökmindegy?!?!


11 hét 6 napos korig lehet megcsinálni a műtétet. Szóval ha a teszt pozitív, akkor minél hamarabb intézni kell.

2019. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
32%

Nyílván senki nem fogja rátok erőszakolni,hogy tartsátok meg, de legközelebb inkább védekezzetek gyerekek.

Persze most jöhet a fogamzásgátló mellett mellett esett teherbe duma de nem fogjuk elhinni.

Amúgy én most várom első babámát 31 évesen.Érdekes sosem estem teherbe amikor még nem akartam.

2019. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
El lehet vetetni emiatt. Amúgy az abortuszok túlnyomó többsége ilyen miatt van és nem azért, mert az anya életét veszélyezteti/beteg a baba/ erőszakból fogant. A kórházban elmondanak mindent. Azt hiszem váslághelyzetet kell megjelölni indokként, de ebbe kb. bármi beletartozhat. Gyerek kihordására és megszülésre itthon nem kötelezhetnek.
2019. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!