Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Túl későn derült ki a terhessé...

Túl későn derült ki a terhesség és még időpontot kérni is lehetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Túl későn derült ki hogy terhes vagyok, vagyis jobban mondva 1hete,most vagyok a 10.het elején. A Semmelweis 1-es és 2-es klinikahoz tartozok. A sot1-nek a számát kaptam meg, őket csütörtök óta most sikerült csak elérni, de kozolték hogy ők 2 héten belül nem tudnak időpontot adni hívjam a 2-est. a 7. hívásra nagy nehezen kicsörgött, most már 30 perce egyfolytában hívom őket de senki nem veszi fel.

Ilyenkor mit kéne tennem?

sajnos a megtartása nem opció, emiatt senki ne kötözködjön aki nem az én életemet éli,és mivel ez nem opció nem akarok kifutni az időből.

Már gondoltam arra, hogy be megyek személyesen, de nem tudom hogy úgy adnak e időpontot, illetve arra hogy el megyek magán dokihoz hogy írjon mást a papírra, de azt meg nem hinném hogy megteheti.


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
90%
Menj magánba.
2019. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
95%
Odamész és kivárod a sorodat.
2019. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
24%
Max örökbe adod
2019. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
18%

Állj!

Hogy derült ki túl későn? Nem tűnt fel, hogy nem jött meg egy ideje, miután védekezés nélkül szexeltél? Ha nem védekezel és nem rendszeres a ciklusod, akkor legalább terhességi tesztet kéne csinálni hetente.

2019. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
81%

4, mi az hogy "állj!"???

Ha most te válaszokat kapsz a kérdeseidre amiket a kérdezőnek ideokádtál mintha az anyja lennél, azzal segítettél? Hasznos választ adtál? Ha nem, mi a töknek nem görgettél tovább?

Komolyan nem értem néha mit képzelnek egyesek magukról......"állj!"...mintha az anyja lennél aki számonkéri......


Kérdező, magándokihoz menj és mondd hogy sürgős.

2019. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
87%

4-es,nem kötekedésből de én is voltam hasonló helyzetben. Azt mondták az orvosok sosem lehetek terhes így abba hagytam a fogamzásgátlót. Rendszertelen volt mindig is a menstruációm így nem nagyon izgatott hogy 2 hónapja nem jön meg, teszteltem 6 negatívat mire elmentem az orvoshoz és kiderült hogy 10 hetes terhes vagyok...


Kerdező, menj el magánba szólj hogy sürgős.

2019. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
85%
Osztom az előző véleményét...
2019. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

4es köszönöm szépen a teljesen haszontalan "szösszenetet" amit ide böfögtel.

De ha ennyire tudni akarod, ha már az anyámnak érzed magad, szedek gyógyszert, és meg jött a menzeszem, ahogy a fiamnal is volt még az első hónapban. Viszont mivel szedek gyógyszert így nem gondoltam hogy lehetek terhes,(a fiammal nem szedtem) és ezért nem is járok hetente orvoshoz.

Az orokbeadas nem jöhet szóba, van már egy gyerekem, bele is halnek, ha oda kéne adnom. Sőt mivel a fiam elég nagy már így tudná miért gombolyodik a hasam, és nem tudnék mit mondani neki ha meg kérdezi.

Illetve a gyógyszer miatt nagy az esélye hogy beteg lenne (sajnos van ilyen a kozvetlen családban) ami meg nem minden esetben derül ki a genetikai ultrahangon. Na nem mintha nem szeretném ugyan úgy de, miért tegyem ki a gyerekemet annak hogy egy olyna életet kap amit nem tud rendesen élni? Esetleg ideje korán meghal, temessem el?

Akkor már egyszerűbb addig míg nem hallottam a szivhangjat, nem éreztem mocorogni és nem tartottam a karomban.

2019. máj. 27. 12:51
 9/68 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudod, hogy a 10. hét elején vagy, akkor azt gondolom orvos állapította meg. Egyből vele kellett volna megbeszélni az abortuszt.

Egyébként nem lesz beteg attól, hogy szedted a fogamzásgátlót. Ha esetleg kicsúsznál az időből, ezen felesleges aggódni.

2019. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
26%

Nem kötekedésből, komolyan érdekel: hogy ha az örökbeadásnál belehalnál a fájdalomba, illetve abba is, ha eltemetnéd idejekorán, akkor az abortuszba hogyhogy nem? Nem ugyanaz az utolsó kettő? Az első verziónáé legalább megadnád neki a lehetőséget az életre.

Illetve, van már egy gyereked, szóval pontosna tudod, hogy mit teszel, így hogyhogy egyáltalán szóbajön az abortusz?

2019. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!