Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Túl későn derült ki a terhessé...

Túl későn derült ki a terhesség és még időpontot kérni is lehetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Túl későn derült ki hogy terhes vagyok, vagyis jobban mondva 1hete,most vagyok a 10.het elején. A Semmelweis 1-es és 2-es klinikahoz tartozok. A sot1-nek a számát kaptam meg, őket csütörtök óta most sikerült csak elérni, de kozolték hogy ők 2 héten belül nem tudnak időpontot adni hívjam a 2-est. a 7. hívásra nagy nehezen kicsörgött, most már 30 perce egyfolytában hívom őket de senki nem veszi fel.

Ilyenkor mit kéne tennem?

sajnos a megtartása nem opció, emiatt senki ne kötözködjön aki nem az én életemet éli,és mivel ez nem opció nem akarok kifutni az időből.

Már gondoltam arra, hogy be megyek személyesen, de nem tudom hogy úgy adnak e időpontot, illetve arra hogy el megyek magán dokihoz hogy írjon mást a papírra, de azt meg nem hinném hogy megteheti.


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
94%
menj AZ 1es klinikara, nem kell idopont mondd hogy jelentkezni szeretnel es nem tudod, hany hetes vagy. majd ha mondja az ovos,hogy hany hetes vagy monndd hogy ..jaaaajj nem kivant terhesseg. 2 het alatt siman el lehet intezni! 2x kell megjelenni a csaladsegitoben,csak az a lenyeg hogy a papirt betoltott 12.heten mar nem allithatja ki a csaladsegito! nekem 5NAP Alatt el lett intezve . 12.hetesen csinaltak meg az 1esen. ne aggodj csak minel hamarabb menj. ha lehet, meg ma vagy holnap!
2019. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
92%

hol laksz amugy hanyadik kerület?

ja es a csalad segitot is hiv fel meg ma!!!!

2019. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
98%

Honnan tudod hogy 10 hetes vagy ha nem volt jele?

Ezek szerint voltál orvosnál már és ott is gondolom elmondtad,hogy a megtartása nem opció.Onnan menni kellett volna a családsegítőhöz.

2019. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
34%

Én sem értem az egészet. Honnan tudod, hogy 10 hetes vagy, ha nem jártál orvosnál, és állírásod szerint megvolt a vérzésed, azaz nem tudsz mihez viszonyítani?

Ha voltál orvosnál, akkor már intézhetnéd a családsegítőt. Ha azzal megvagy, akkor meg szépen keresel olyan kórházat, ahol van időpont 2 héten belül a műtétre.

Ha ennyire el akarnám vetetni, nem lennék ennyire életképtelen.

2019. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
36%
11es, 12 hetesen nem csinálják meg senkinek... ha meg igen akkor simán fel lehet jelenteni a kórházat amelyet leírtál...ugyanis 11 hét 6 nap a maximum idő aminél megcsinálják.
2019. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
76%
Ez mondjuk nem igaz utolsó.Van,akinek a 13.héten is megcsinálják...legálisan.
2019. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, ha beteg a magzat igen. Vagy ha bizonyítható hogy az orvos hibája miatt nem ismerték fel korábban a terhességet. Máskor nem.
2019. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
62%

#17, vagy, ha 18 év alatti... ugye... de Hegyeshalom túloldalán 2 héttel hosszabb a határidő, mert ők nem az utolsó menzesztől számolják a 12 hetet, hanem a következő ciklus közepétől...


Kérdező, egyfelől kezd el intézni a családsegítőt, másfelől hívd végig a budapesti kórházakat, valahol csak tudnak időpontot adni 2 héten belülre.

2019. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:
mint mondtam az első hónapban volt meg tehát amint kesett dokihoz mentem és nyilván egyből mondtam neki . család segítőt azonnal felkerestem és a vérvételre is elmentem amint tudtam. De a család segitohoz is idopont kellett, vérvételre meg hétfőn és csütörtökön van lehetőség menni, időpont nélkül (az időpont 1honap lett volna) mivel mint írtam 1hete az az multhet hétfőn derült ki, így csak akkor csutortokon tudtam menni vérvételre aminek alapból csak holnap lesz eredménye (nem tudom miért), a család segitohoz is hamar kaptam idopontot mert hétfőn hívtam szerdán már mehettem. De míg nála nem voltam addig nem volt telefon szám sem amit hivogassak. Arról nem beszélve hogy oda is 2x kell menni ami most csütörtök lesz, így a leg korábbi időpont is a 3.a amikor tudok menni a műtétre, ugyan is a csekket is csak 2.alkalommal fogja oda adni a családsegítő.
2019. máj. 27. 18:50
 20/68 A kérdező kommentje:

úgyhogy drága élet képtelen 14.valaszolo,gyanítom sose mentél még végül ezen a procedúran, és valószínűleg sokan nem akik azt mondják hogy csak menjek be és kész.

olyanoktol vártam segítséget akiknek van is fogalma erről az egészről, és azon keveseknek akik tényleg tudtak erdemben segíteni, köszönöm.

A többiek meg olyanhoz szóljanak hozzá amihez értenek

2019. máj. 27. 18:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!