Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Túl későn derült ki a terhessé...

Túl későn derült ki a terhesség és még időpontot kérni is lehetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Túl későn derült ki hogy terhes vagyok, vagyis jobban mondva 1hete,most vagyok a 10.het elején. A Semmelweis 1-es és 2-es klinikahoz tartozok. A sot1-nek a számát kaptam meg, őket csütörtök óta most sikerült csak elérni, de kozolték hogy ők 2 héten belül nem tudnak időpontot adni hívjam a 2-est. a 7. hívásra nagy nehezen kicsörgött, most már 30 perce egyfolytában hívom őket de senki nem veszi fel.

Ilyenkor mit kéne tennem?

sajnos a megtartása nem opció, emiatt senki ne kötözködjön aki nem az én életemet éli,és mivel ez nem opció nem akarok kifutni az időből.

Már gondoltam arra, hogy be megyek személyesen, de nem tudom hogy úgy adnak e időpontot, illetve arra hogy el megyek magán dokihoz hogy írjon mást a papírra, de azt meg nem hinném hogy megteheti.


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
51%
Már ne is haragudj, de ha a gyakorikerdeseket megtaláltad a neten, akkor a kórház központi számát is megkereshetted volna, ahol kérhetted volna, hogy kapcsolják a nőgyógyászatot. 2019-ben, amikor az emberek szinte online élik az életüket, arra várni, hogy a kezedbe nyomjanak egy telefonszámot, eléggé életképtelenségre vall.
2019. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
14%
Szüld meg szépen. 70 -80 évig tart egy élet, lehet, hogy valameddig könnyebbséget jelentene, ha megszabadulsz a babádtól, de hosszabb távon bánni fogod.
2019. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
65%
"de hosszabb távon bánni fogod." Kár, kár, kár,kár...
2019. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

drága #21. látod milyen buta vagy... Semmelweis annak 1 központi száma van, azon belül mellékek vannak, és még a központi számon is össze vissza kapcsolnak.

úgyhogy tudod mit? ezek után én már csak azt kívánom neked hogy kerülj 100x rosszabb helyzetbe, és szologassanak be olyanok akik olyna buták mint te

2019. máj. 27. 20:12
 25/68 anonim ***** válasza:
55%

Hogy lehet valaki annyira ostoba, hogy egy embrióról úgy ebszél, mint egy gyerekről?


Kérdező, ha a sote nem elérhető, holnap reggel kezdd végigtelefonálni a magándokikat, és mondd, hogy nagyon sos. Remélem sikerül elintézned! Szorítok!

2019. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
9%
Ha abba belehalnál, ha örökbe adnád, abba nem halnál bele, ha meggyilkolod őt?! Ne bántalmazd, szeresd! https://www.youtube.com/watch?v=JMNCsF_48Wo
2019. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek aki érdemben segített, vagy legalább értelmes volt a hozzá szólása. Végül most sikerült időpontot kérni.

És csak elarulom, hogy a sok kötözködő, csak meg erősített abban hogy nem akarok egy nagy valószínűséggel beteg gyereket a világra hozni, mert ő is csak azt kapná az ilyen 0 intelligenciaval rendelkezőktől, hogy bele kötnek, holott senki nem az ő helyzetét éli.

Csak nem tudom hogy azok akik ennyire gyilkosságnak tintetik fel az abortuszt, illetve ahogy egy kedves levélben írták, szerintük ugyan az a már megszületett gyereket megöli. Miért nem tüntetnek hogy tiltsák be azok számára az abortuszt akik nem is vedekeztek?

illetve azt sem értem hogy mivel leirtam gyógyszer mellet lett a gyerek, miből gondolta bárki is hogy megasitom a döntésem.

2019. máj. 28. 08:22
 28/68 anonim ***** válasza:
14%
Az, hogy nagy valószínűséggel beteg lesz a gyerek honnan gondolod?
2019. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
71%

nem mindegy nektek???? ugysem fogja a dönteset megvaltoztatni par bolond hozzaszolo miatt!!

csak segitseget kert ,aki nem tud segiteni minek irogat??


szuper anyák ... unalmas elete.

2019. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
70%

"szüld meg szépen"

Forog a gyomrom, mintha csak egy gyors gyantázásról lenne szó, amit észre sem vesz... Mert a terhesség, szülés ugye nem jár fájdalommal, kellemetlenséggel, lemondásokkal?! Nem baromi nagy kockázat, igaz? Minek vállalja ezeknek a velejáróit, ha a háta közepére sem hiányzik az, hogy 20-25 évre teljesen félretegye magát, az érdekeit? (mert ne jöjjünk azzal, hogy a gyerek 18 évesen már saját magát eltartó, önálló felnőtt!)

2019. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!