Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Túl későn derült ki a terhessé...

Túl későn derült ki a terhesség és még időpontot kérni is lehetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Túl későn derült ki hogy terhes vagyok, vagyis jobban mondva 1hete,most vagyok a 10.het elején. A Semmelweis 1-es és 2-es klinikahoz tartozok. A sot1-nek a számát kaptam meg, őket csütörtök óta most sikerült csak elérni, de kozolték hogy ők 2 héten belül nem tudnak időpontot adni hívjam a 2-est. a 7. hívásra nagy nehezen kicsörgött, most már 30 perce egyfolytában hívom őket de senki nem veszi fel.

Ilyenkor mit kéne tennem?

sajnos a megtartása nem opció, emiatt senki ne kötözködjön aki nem az én életemet éli,és mivel ez nem opció nem akarok kifutni az időből.

Már gondoltam arra, hogy be megyek személyesen, de nem tudom hogy úgy adnak e időpontot, illetve arra hogy el megyek magán dokihoz hogy írjon mást a papírra, de azt meg nem hinném hogy megteheti.


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
87%

Bocsánat, hogy nem tudok érdemben hozzászólni, de kinyílt a bicska a zsebemben, hogy az összes ilyen kèrdès alá a sok álszent majom oda írja, hogy szüld meg, majd megszereted ès minden rózsaszín cukormáz lesz.

Én megtartottam 17 évesen a nem kívánt terhességet. Ès igen, nyilván szeretem, imádom, de egy nagy sz@pàs az èletem azóta is.

Nem tudtam továbbtanulni, nem volt fiatal, bulizós korszakom, mindig megalkudtam olyan férfiak mellett, akiket nem szerettem, dehát rendesek voltak a gyerekkel ès ez volt a lényeg. Gyakorlatilag nem emlékszem milyen nem anyának lenni, gyerekkor után rögtön az anyaság következett, nem is emlékszem, hogy voltam e valaha egyszerűen csak úgy felhőtlenül boldog, mert mindig ott volt a tudatalattimban, hogy menni kell egyik melóhelyről a másikra 5-6 órákat alva és szabadnap nélkül, hogy a gyereknek mindene meglegyen...na meg megvagyok bélyegezve rokonok, ismerősök által, hogy én vagyok az a szerencsétlen, akit 17 évesen első szex alatt felcsináltak...lehet lepontozni, de én legszívesebben felpofoznám azokat, akik ide böfögik ezt a sok bíztatást a semmire szülésre.

2019. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 31, gondolom senki sem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy dugj. Tizenévesen tényleg szopás lehet gyereket nevelni. De miért nem fogják fel az emberek, hogy mindennek következménye van és felelősen kéne állni ehhez is? Én sem akartam tinimami lenni. Megoldás: nem szexeltem tizenévesen.


Az a baj, hogy úgy állítod be a dolgot, mintha áldozat lennél, és nem a te döntésed lett volna, hogy lefekszel valakivek.

2019. máj. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
69%

"Én sem akartam tinimami lenni. Megoldás: nem szexeltem tizenévesen." - ez meg ugye a te döntésed volt, ahogy másé meg az, hogy nem fosztja meg magát ettől, ezzel persze bevállalva az abortusz valamekkora - védekezés mellett nem túl nagy - kockázatát is.

Szóval nem, nem csak a tinimamiskodás és a kényszerű cölibátus lehet a megoldás, van egyéb, létező alternatíva és lehetséges döntés is.

2019. máj. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
24%
Az én döntésemnek nem volt negatív következménye. Ellenében mind egy abortusz, mind egy nem kívánt gyerek felnevelése életre szóló következménnyel jár. Ez a különbség.
2019. máj. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
63%
"Az én döntésemnek nem volt negatív következménye. " - nyilván szerinted nem, ha te így döntöttél... másnak meg vállalhatóbb egy 15 perces műtét valamekkora esélye, mint az, hogy megfossza magát a szexuális élettől addig, amíg be tudna vállalni egy gyereket.
2019. máj. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
24%
Normális nőnek az abortusz nem csak egy 15 perces műtét amit másnap el is felejt..
2019. máj. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
17%

37es, nem.. egy érzéketlen, felelőtlen nőnek csak eg 15 perces műtét. Normális nő nem megy abortuszra, vagy ha igen akkor felfogja hogy tulajdonképpen a saját gyerekét fosztja meg az élettől, ami az ő felelőtlensége és korlátoltsága miatt kapott.


31es, én meg azokat pofoznám fel, akik felelőtlenül szexelnek, nem törődve az esetleges következményekkel, majd akármit választanak sírnak hogy jujj de rossz nekik.

2019. máj. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
71%
Jajj itt van már az 59%os paraszt válaszoló is, aki minden kérdéshez odaugat valamit. Kérdező, priviben megkeresett már a """"könyvelő"""", aki leírta neked, hogy konkrétan még pluszba is jössz ki a segélykékkel, ha szülsz?!:D
2019. máj. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
80%
Az az elmebeteg, aki azt állítja, hogy ne menjen abortuszra, aki a védekezés hiánya miatt esett teherbe olyan, mintha azt mondaná, hogy ne kapjon orvosi ellátást, aki úgy szenvedett autóbalesetet, hogy nem volt bekötve. Ide lehet böfögni a sok baromságot, meg idézni egy Bibliából, de ettől még nem változtattok azon, hogy embrió nem gyerek. Az a legdöbbenetesebb, hogy nők is vannak az elmebetegek táborában. Ha nektek megérné akár 17 akár 30 évesen tönkrevágni az életetek egy pár centis sejtcsomó miatt, a ti dolgotok, de kocc azoktól, akik az életet választják, a saját életüket. Azt mondani egy 17 évesnek, hogy szüljön, borzalmas kegyetlenség, utolsó aljas szemét, aki ilyet mond. Egy embrió csak egy embrió. A szex meg jó. 17 évesen és 30 évesen, és nem azért csinálják az emberek, mert szaporodni akarnak, hanem mert élvezik, és egy így van jól. Amíg pedig nincs 100%-os védekezési módszer (mert ugye nincs), lesznek nem kívánt terhességek, ahol az egyetlen helyes döntés az abortusz. Nem mindenki kíván ám szolgálólány lenni, egyelőre még dönthetünk a saját testünkről. Aki ebbe a döntésbe bele akar szólni, az egy szörnyeteg, nőként meg a neme szégyene.
2019. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Aki szerint nem lehet megbánni. Tessék magzatvédők, így beszéljetek rá boldog boldogtalant arra, hogy szüljön.

Ha ő maga nem vágyik erre, akkor mégis miért? Elcseszett 2-3 életért?

2019. máj. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!