Nem volt veletek bunkó az orvos amikor mondtátok hogy nem akarjatok a terhességet? Mire kell ilyenkor számitani?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 21:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
58%

Mi nagyon vártuk a babát és örültünk neki, de úgy is bunkó volt. Aztán 9 hetesen, mikor rohantam be, hogy baj van, elkezdtem pecsételni, akkor is bunkó volt. Akkor vett vissza, mikor kiderült, hogy mégse potyára mentem, hanem elhalt.

A missed ab műtét előtt is bunkó volt a nővér, akkor lett kenyérre kenhető, mikor látta, hogy nem kapartatni mentem. A műtőbe befelé menet hallottam, hogy beszélnek az arról, akit abortusz után toltak ki. Ugyanez: velem akkor lettek kedvesek, mikor látták a papírt, hogy nem önkéntes vagyok.

A legtöbb orvos megcsinálja, mert a munkája része, de a hátad mögött nem sok jót fog gondolni. Ennek megfelelően egy leszel a futószalagon.

2019. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyet el kell küldeni a p*icsába! A normális emberi viselkedés minden pácienst megilleti, a magánvéleményét meg tartsa meg magának a munkaidőn kívülre. Ő azért kapja a fizetését, hogy elvégezze a dolgát, anélkül h bunkózna, flegmazni és miegymás. Ugyanez vonatkozik a nővérekre is! Ha nem tetszik nekik, hogy a munkájukkal jár ez is, akkor nem kell ezen a pályán dolgozni. Nekem is megvan a véleményem jó nehány ügyfélről, mégis kedves vagyunk velük és nem allok le bunkózni, ilyen egyszerű.
2019. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%

Akinek akkora elvei vannak, az nem is végzi el az abortuszt, ehhez joga van (és akkor máshoz küld). Aki elvégzi, az ne fintorogjon.

Amúgy én nem vagyok szakmabeli, de voltam gyakorlaton kisműtéten altatni, és ott az altatóorvos pl nem nézett le senkit, pedig sorra mentek az abortuszok.

Az egyik nő sírva ébredt, nagyon is együttéreztünk vele.

Csak nehéz ilyenkor mit mondani. De szerintem a közönyösnek tűnő dolgozókba be láss bele rosszindulatot. Sokan voltak már hasonló helyzetben.

Ha viszont tényleg bánt vki, azt ne hagyd. Válts orvost ha még előtte vagy, vagy tedd szóvá a hangnemet, nyugodt stílusban.

Sokszor csak a szájuk jár az embereknek.

2019. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Andizsuzsi ***** válasza:
27%

"A legtöbb orvos megcsinálja, mert a munkája része"


Nagyon sok orvos nem csinálja meg, tudok olyan kórházat, ahol alig van, aki csinálja.

Kérdező! Kérdezd meg, hogy abban a kórházban ki végez ilyen beavatkozást és eleve hozzá menjél. Nem fognak szeretni, erre készülj fel.

2019. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
19%

Aki nrm csinálja meg ahhoz nem is mennék, pedig ellenkezik a saját magamtól elvárt elveimhez..


Az ok..

A miss. Ab.-ot sem csinálja?


Sajnos rezidensként inkább abortuszon tud gyakorolni nem miss. Ab.-on


Én profi orvoshoz szeretnék járni..



( járok is)


Ha bunkó, akkor orvost kell váltani..


De az, hogy hogy áll hozzás függ attól is, hogy hanyagul bemész, előadod, hogy nem kell a gyerek..

Vagy látja rajtad, hogy felfogtad a dolog súlyàt

2019. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyen békát nem kell lenyeljen! Mindenkinek joga van, ahhoz hogy normálisan viselkedjenek és bánjanak vele. Az orvosnak ez a feladata, nem azért kapja a fizetését, hogy velemenyt nyilvánítson a páciens döntéséről, hanem h elvégezze a munkáját. A véleményét meg munka után kibeszelheti a kollégáival vagy akivel akarja. Véletlenül se hagyd magad kérdező!
2019. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
66%
Velem a védőnő volt bunkó. Képeket is mutogatott, kb. 19-20 hetest. Én egyrészt kiröhögtem, masreszt mondtamn neki, hogy most nagyon rossz lóra tett. Egyrészt hülye nem vagyok, másrészt, ha akadályozza a műtétet, feljelentem.
2019. máj. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
2 miért is kéne lenyelni a békát? Végezze a feladatát, abban pedig nincs benne az ítélkezés. Mindenkinek joga van az orvosi ellátáshoz és az emberi bánásmódhoz, utóbbiba pedig beletartozik az is, hogy az orvos viselkedik.
2019. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy magzat akkor lesz személy ha megszületett, addig csak egy magzat, amíg kicsi addig csak egy sejtcsomó.
2019. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
73%

Tévedés “kedves” utolsó, egy néhány hetes embrionak, aminek se tudata, se fájdalomérzete es az anyaméhen kívűl képtelen életben maradni, az ég világon semmihez nincsen joga! Feltételes a jogkepessege, azaz HA élve megszületik, majd akkor lesz bármihez is joga és az előbb felsorolt okokból logikusan következik, hogy csak és kizárólag a nő döntheti el hogy megszületik-e vagy sem.

Ne hasonlíts már össze egy kifejlett, megszuletett, érző tudattal és vagyakkal rendelkező embert, egy cseresznye nagyságú, fejletlen, tudat nélküli, az anyamehen kívül életben maradni képtelen sejtcsomóval!

2019. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!