Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tablettával könnyebb lelkileg?

Tablettával könnyebb lelkileg?

Figyelt kérdés

Könnyebb tablettával megélni a terhességmegszakítást?

Aki a műtétet választotta, nem bánta meg, hogy nem inkább tablettás módszert választott?

Tudom ahhoz el kell menni külföldre, de akkor is.



2019. máj. 30. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan az a lényeg… megölni a babát. És legtöbször a tablettásnak is műszeres befejezés a vége..
2019. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
A tablettánál ténylegesen és közvetelenül is te indukálod az élet kioltását, nem az orvos. Ráadásul látni is fogod a tetted következményét.
2019. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem tapasztaltam, de szerintem nehezebb. Erős görcsökkel és vérzéssel jár, tehát sokkal fájdalmasabb és tovább is tart. Nem beszélve arról, hogy mindent látsz. Idősebb terhességnél akár testrész kezdeményeket is. Nem is lehet a 12. hétig végezni.


A műtét fél órás és néhány óra megfigyelés után a saját lábadon hazamehetsz, a saját otthonodba, nem egy szállásra külföldön.


Az előnye, hogy mint minden műtétnek, az abortusznak is van némi kockázata (altatás, méhszáj tágítás, stb.). De tabletta használatakor is eléggé gyakran szükséges küretet végezni annak ellenére, hogy a tabletta lényege az lenne, hogy ez elkerülhető legyen.

2019. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Hát lelkileg aztán pont baromira mindegy.

És ahogy írják, utána nem haza mész hanem egy idegen hotelszobába..

2019. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőmnek többször volt elhalt terhessége, és mivel külföldön lakik, ott a tablettás megoldással fejezték be mindanyiszor. Hát elmondása alapján szinte kibírhatatlan fájdalom, olyan, mintha szülnél (bár ő még nem szült, de így képzeli), csak itt nincs boldogság a végén. Lelkileg könnyen viselte, de ő könnyen feldolgozós típus, valószínűleg műszeresnél is könnyen feldolgozta volna.
2019. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

" És legtöbször a tablettásnak is műszeres befejezés a vége.." - nem tudom, a drága magzatvédők meddig terjesztik ezt a szemérmetlen hazugságot... az a "legtöbBször" az valójában 3% körül van a nemzetközi átlagban, tehát száz tablettás AB-ból 3 nál kell műszeres befejezés inkomplett vetélés miatt.

Na, én nem ma érettségiztem matekból, de nálam a 97 lényegesen több, mint a 3.

2019. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Ja, egyébként Kérdező, ez lelki alkat kérdése, aki főképp a az altatástól, a műtéttől (vagy az annak ritka mellékhatásaként előforduló méhszáj-elégtelenségtől) parázik, annak könnyebb tablettával, mert az egy természetes vetélést indukál. Aki viszont a fájdalmat tűri rosszul annak egyszerűbb a műtéti vákuum-aspirációs eljárás.

Egy normális világban ez az illető nő döntése lenne, és nem a politikus-bandáé.

2019. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Inkább nehezebb.
2019. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

" nem tudom, a drága magzatvédők meddig terjesztik ezt a szemérmetlen hazugságot..."


Ahhoz nem kell magzatvédőnek lenni,hogy az ember gondolkodjon és legalább orvos által végeztesse el,ne ilyen kétes módszerekkel,tök egyedül. Érdekel,hogy mikor lesz a drótvállfa féle abortusz is ilyen ártalmatlannak mondva.

2019. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
07:29, én nem állok egyik oldalon sem, mert nem vagyok érintzt, de nem jól tudod, ez nem orvosi kontroll nélkül történik külföldön, hanem szoros orvosi kontrollal.
2019. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!