Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van valami kiskapu ebben az...

Van valami kiskapu ebben az esetben? (abortusz 18 év alatt)

Figyelt kérdés

Még nem vagyok 18 éves (ősszel töltöm be), viszont nem szeretném, hogy a szüleim tudjanak erről az egészről...


De ugye a beavatkozáshoz kell a szülői aláírás, és érdeklődnék, hogy valahogy ezt el lehet hagyni? Pl. ha magánorvos végzi a beavatkozást, vagy magánkórházban történik?! Vagy a papírok aláírásánál elkérik a szülőtől a személyiigazolványt, vagy csak simán alá kell írnia? Mert abban az esetben nem kéne szóljak a szüleimnek... Vagy van bárkinek valami ötlete, hogyan lehetne ezt titokban tartani?



2019. máj. 31. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
82%

Nem fogod tudni titokban tartani.

Nem vihetsz oda egy álszülőt sem

2019. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
53%
Ha védekezés nélkül szexelni nagy lány voltál, a következményeket vállalni is legyél az. Nem fogod tudni kijátszani. Amúgy meg mit mondanál hol alszol azon az éjszakán? Meg mitől ömlik belőled a vér napokig?
2019. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 anonim ***** válasza:
84%

Nincs kiskapu.

Már a csaladsegitoben is jelen kell lennie a szülőnek.

2019. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 A kérdező kommentje:

1. Szerintem egy büdös szót nem írtam arról, hogyan estem teherbe, valamint hogy mivel védekeztem. Szóval nem érdekel az erről szóló károgás, a jelenlegi helyzeten már mit sem segít.

2. Nem élnek együtt a szüleim, 8 éve nem állnak egymással szóba, szóval simán mondhatom, hogy éppen apunál alszom, vagy az egyik barátnőmnél, a nagynénéméknél, stb.

3. A vérről meg honnan tudnának? Nem nagyon van nálunk testüreg vizsgálat.


A normális válaszokat köszönöm.

2019. máj. 31. 18:13
 5/126 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Sajnos nem fogod tudni kikerülni, egyszerűen olyan a jogi hercehurca, hogy lehetetlen. Maximum ha kimész pl ausztriába, de az meg irdatlan pénz.

Egyébként amiatt valóban nem rt, ha tud róla valamelyikük, hogy ha rosszul vagy vagy hasonló akkor legyen aki segít. Tudom milyen megalázó ez az egész, pláne ha az embernek nem olyn "jófejek" a szülei. De ki tudja, talán csalódsz egy nagyot pozitívan. Ha meg nem hajlanó netán aláírni akkor a családsegítőhöz is lehet fordulni, tehát akkor is kitaposható a műtét.

Az ilyen idióta "kapartatsz" meg "gyilkos" "megölöd a Zunokát" agyhalottakkal ne foglalkozz, nem tartozol senkinek sem magyarázattal, ahogyan az orvosnak meg a csvsz-esnek nem kell elmondanod, hogy miért estél teherbe.

2019. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 A kérdező kommentje:

Én ezt megértem, el is fogadtam. Nem is azokkal a válaszokkal volt a probléma!

Hanem hogy idejön, 0 információval a hátteremről, életemről, és azonnal okoskodik, mindent borzalmas stílusban. Őszintén, ő miért nincs "elővéve" a válaszolók által, hogy hogy beszél? Az teljesen rendbe van, hogy még belerúg egyet abba, akinek amúgyis van elég baja? Ez egy felnőttől teljesen normális, dícsérendő viselkedés?


Továbbá nem értem, ha "unokának", meg "gyereknek" gondol egy pár hetes embriót, akkor miért olvassa a 'terhesség megszakítása' kategóriát?

2019. máj. 31. 18:41
 7/126 anonim ***** válasza:
52%

Nincs kiskapu!

És nem akar kioktatni senki,csak nem értjük,ha vagy annyira felnőtt lány, hogy szexuális életet élsz,miért nem tudsz a szüleid elé állni, hogy szó szerint elbasztátok, és terhes vagy...? Hmm?

2019. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/126 A kérdező kommentje:
Nem tartozom itt senkinek elszámolnivalóval, úgy gondolom. Nyilván vannak olyan tényezők itt, amik nehezítik a dolgot.
2019. máj. 31. 18:47
 9/126 anonim ***** válasza:
60%

Utolso!


Szerintem értelmes nő nem kívánja az anyjával megosztani a szexuális életét és az esetleges abortuszt. Egy felnőtt nőnek ezt egyszerű megoldania, egy kiskorúnak nem, mivel ő egyedül nem dönthet erről a törvény szerint. Gondolj bele, te beszámolsz anyádnak a nemi életedről?

2019. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogod tudni megkerülni őket. Ráadásul nem csak a beavatkozás elvêgzéséhez kell az aláírásuk, hanem a kórházi záródat is az egyik szülőnek kell aláírnia.
2019. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!