Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van valami kiskapu ebben az...

Van valami kiskapu ebben az esetben? (abortusz 18 év alatt)

Figyelt kérdés

Még nem vagyok 18 éves (ősszel töltöm be), viszont nem szeretném, hogy a szüleim tudjanak erről az egészről...


De ugye a beavatkozáshoz kell a szülői aláírás, és érdeklődnék, hogy valahogy ezt el lehet hagyni? Pl. ha magánorvos végzi a beavatkozást, vagy magánkórházban történik?! Vagy a papírok aláírásánál elkérik a szülőtől a személyiigazolványt, vagy csak simán alá kell írnia? Mert abban az esetben nem kéne szóljak a szüleimnek... Vagy van bárkinek valami ötlete, hogyan lehetne ezt titokban tartani?



2019. máj. 31. 18:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/126 anonim ***** válasza:
59%

Igen,képzeld leültünk anno beszélgetni róla. 17,5 évesen vesztettem el a szüzességemet,az akkori párommal. Reggel mikor hazamentem elmondtam az anyukámnak,aki leült velem beszélgetni a védekezés fontosságáról!Soha nem volt abortuszom,egyszer szakadt ki az óvszer aktus közben, de egyből vettem be eseményutánit.

Szóval igen, lehet úgyis hogy az ember megbeszéli az édesanyjával! A mai napig szuper a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk pedig már elmultam 30....

2019. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/126 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos kerdezo ez az oldal tele van olyan nokkel, akik kuzdenek egy gyerekert. Evek ota. Az o szemukben az hogy valaki elveteti a gyereket, Halalos bun. Mivel valoszinu a fokategoriaban bongesznek, belefutnak. Az, hogy az abortusz legalis egy dolog, mindig is letezett es mindig is elitelte az emberek egy jo resze. Onerzeteskedhetsz itt, vagy elmondhatod anyukadnak, hogy minel hamarabb tullegyel ezen.
2019. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/126 anonim ***** válasza:
54%

16!


Beszélgettem én is anyámmal, sőt, azóta már a 16 éves lányommal is. Nem volt még abortuszom, remélem nem is lesz, de ha oda kerülné a sor, a férjemen kívül senkivel nem óhajtanám se megosztani, se megbeszélni. Te igen?

2019. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/126 A kérdező kommentje:

Igen, biztos szörnyű, ha valaki vágyik egy gyerekre, mégsem jön össze. De attól jobb lesz nekik, hogy nekem beszólhatnak? Ha egy idegennel képesek így viselkedni, mit tennének, ha a saját gyerekük tesz olyat, ami nekik nem tetszik?!


Nem önérzeteskedek, egyszerűen nem értem, hogy az ilyen rosszindulatú embereket mi vezérli. Gyönyörű emberek lehetnek, ha attól jó nekik, hogy egy bajba jutott kamasznak szólogathatnak be.

2019. máj. 31. 19:14
 15/126 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!

Nyilván ugy érzed, hogy felnőtt vagy, és egyedül akarod megoldani a dolgot. De a felnőtté váláshoz hozzá tartozik az is, hogy felelősséget vallalsz a tetteidért. Mivel fiatalkorú vagy, nem kerülheted meg a szüleidet. Teljesen mindegy, hogy védekeztél, mennyit szexeltél, és az, hogy mennyire nagy a szád egy anonim oldalon. Ha itt tudsz oltogatni felnőtteket, akkor anyukád elé tudsz állni, hogy qnya hibáztam, segits megoldani. Nem jo dolog hazugságokra építeni a kapcsolatotokat.

2019. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/126 anonim ***** válasza:
69%
Ha létezne ilyen kiskapu, minden terhes tizenéves elkerülné, hogy elmondja a szüleinek. Attól, hogy magán kórházban csinálják, ugyanazon a procedúrán kell átesni, és egy műtéthez ugyanígy kikérik egy kiskorú szüleinek az engedélyét. Ezt nem tudom megkerülni. A kórházban elkérik az iratokat és több hivatalos papírt kell kitölteni és aláírni. Nem te vagy az első, akinek eszébe jut "álszülőt" vinni, vagy hasonló trükköket kipróbálni, úgyhogy komolyan figyelnek erre.
2019. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/126 anonim ***** válasza:
62%
Gyerek vagy, tehát a szüleid aláírása kell. Ezen nincs mit megkerülni.
2019. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/126 anonim ***** válasza:
78%

Bocs az offért, de ezek a teherbe nem eső nők a gyerekneveléses témákban is trollkodnak, múltkor egy szerencsétlen harmadik trimeszteri terhest aláztak, csak mert kétségei voltak.

Amellett, hogy mindenki együttérez az ilyen nőkkel, még nem kapnak jogot szentté avatni magukat és mindenki más problémáit leszólni, gyerekvállalását vagy nem vállalását bírálni.

Ilyen alapon minden gonoszságra mentség valamilyen frusztráció.

2019. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/126 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, például az osztrák határ túloldala. Vagy a románé... a többit így nem tudom kapásból.

Ha már magad soroltad fel a magánkórházat, annál az ausztriai ellátás se sokkal drágább... és nem kell se szülő, se családsegítő...

2019. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/126 anonim ***** válasza:
70%
en spiral mellett lettem terhes.. szoval errol ennyit. nem tudni a kerdezo hogyan esett teherbe, es senkinek semmi koze nincs hozza! abba bele se gondoltok hogy lehet bevette az esemenyutanit, es megis terhes maradt? nem kell szapulni.. miert kell egy igy is bajba levo lanyba belerugni.. en sem avattam be 17 evesen anyamat a szexualis eletembe.. kerdezo neked egy jo tanacs: vagy apudnak vagy anyudnak mond el oszinten mi tortent, mashogy nem fog menni ha Magyarorszagon lenne az abortusz. Merlegeld melyikuk megertobb.
2019. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!