Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van valami kiskapu ebben az...

Van valami kiskapu ebben az esetben? (abortusz 18 év alatt)

Figyelt kérdés

Még nem vagyok 18 éves (ősszel töltöm be), viszont nem szeretném, hogy a szüleim tudjanak erről az egészről...


De ugye a beavatkozáshoz kell a szülői aláírás, és érdeklődnék, hogy valahogy ezt el lehet hagyni? Pl. ha magánorvos végzi a beavatkozást, vagy magánkórházban történik?! Vagy a papírok aláírásánál elkérik a szülőtől a személyiigazolványt, vagy csak simán alá kell írnia? Mert abban az esetben nem kéne szóljak a szüleimnek... Vagy van bárkinek valami ötlete, hogyan lehetne ezt titokban tartani?



2019. máj. 31. 18:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 anonim ***** válasza:
79%
"Ha nálad az értelem mércéje az hogy kamaszként telibe veretem magam majd hason csúszva anyuciék tudta nélkül nehogy büntit kapjak" - ha egy szülő megbüntetné a gyerekét olyasmiért, ami jogilag és emberileg is rendben van, az egy valaki szégyene: az ilyen szülőé. Az a szülő, amelyik a tizenéves gyerekére merné erőszakolni a saját gondolkodását, vallását, az megérdemli, hogy nagyon egyedül és nagyon magányosan, megvetve és elfeledve távozzon ebből a világból.
2019. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/126 anonim ***** válasza:
25%

Nincs kiskapu. A kórházba is veled kell menniük, mert az összes beleegyező nyilatkozatot a műtéthez az egyik szülődnek kell aláírnia. A szabály az szabály, magánorvosnál és magánklinikán is.

Ha a szüleid nem egyeznek bele a terhességmegszakításba, akkor a gyermekvédelemhez tudsz fordulni.

2019. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/126 anonim ***** válasza:
60%
"Nincs kiskapu." - nem tudom, miért kell ilyent írni, amikor már x-en leírtuk előzőleg a tényt, hogy a "kiskapu" a külföld.
2019. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/126 anonim ***** válasza:
43%
Hiába pontoz le mindenkit, aki azt írja, nincs kiskapu. Itthon nem lehet elvégeztetni szülő beleegyezése nélkül.
2019. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/126 anonim ***** válasza:
12%
De külföldre meg nem fog kimenni a kérdező. Kétlem, hogy lenne annyi pénze.
2019. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/126 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem külföldön sem csinálják meg 18 év alatt szülői beleegyezés nélkül.
2019. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/126 anonim ***** válasza:
72%
#45, azt te honnan tudod? Olyan cirka 170 eFt azért nem a Rotschild-vagyon... könnyen lehet, hogy a Kérdező párja simán összeszedi például, ha másképp nem, akár a Provident # Co útján is... én is ezt tenném ilyen helyzetben...
2019. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/126 anonim ***** válasza:
65%

#46, "szerinted" lehet... azért szerencsére a valóságban általában nem ez az őskonzi agybaj dívik. Pl:

[link]

2019. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/126 anonim ***** válasza:
0%

és még mindig itt verdőgtök :D


Hahó, a kérdezőt úgy vágta ki a gyk, hogy öröm nézni...

2019. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/126 anonim ***** válasza:
72%
#49 és? Más 14-18 évesnek is kellhet ez az info...
2019. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!