Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van valamilyen tapasztalatotok...

Van valamilyen tapasztalatotok a Bécsi abortuszkilinkaról, tablettás terhesség megszakításról?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Sokkal kockázatosabb és fájdalmasabb.
2019. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
A nagyrészének ugyanúgy műtéti úton fejezik be a tabletta után is.
2019. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Azt gondolod kíméletesebb mint a műtét de pont ellenkezőleg.
2019. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
85%
Nem tudom a valaszadok kozul hanyan rendelkeznem tapasztalattal vagy csak varosi legendakat irogattok.. Nekem volt Bécsben gyogyszeres terhesseg megszakitasom. Elmentem megvizsgaltak odaadtak egy tablettat amit elottuk egy pohar vizzel bekellett vennem.. semmi erzest nem valtott ki belolem. Sem hanyas hanyinger semmi aztan haza utaztam a masik 2 tablettaval amit 24 ora mulva kellett bevennem. a hazaut 4 ora hossza volt de teszem hozza problema mentes volt :) itthon ejszaka 2 kor kellett bevennem a masik tablettakat attol egy erosebb menstruacios verzes jott meg kicsit gorcsolt a hasam de egy menstruacios gorcsnel nem volt erosebb.. 5 napig vereztem 2 nap nagyon eros volt aztan gyengult. 2 het utan elmentem egy kontrolra itthon az orvosomhoz es teljesen rendben volt minden. ma is ezt valasztanam abban a helyzetben.
2019. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es számú kommentelő! Nagyon szépen köszönöm a biztatást, sok rosszat olvastam erről a módszerről, de persze olvastam kevés jó véleményt is. Igy kicsit elbizonytalanodtam, belevágjak e az erős fájdalmak, és erős vérzés miatt. Azért gondolkodom ezen az eljáráson mert biztonságosabbnak érzem mint egy műtéti beavatkozást, és talán a lábadozásom időszaka is rövidebb lehet, nem is beszélve a műtét kockázatairól. Te dolgoztál utána, azokban a napokban?
2019. jún. 26. 14:55
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Barátnőm sima abortusznál a saját lában egyedül buszozott haza... a gyogyszeres meg a kádban ordítva vérezve "szült" meg.Ő mondta így... volt már gyereke,volt összehasonlítási alapja. Masik ismerő szintén. A 4es örülhet... de ha nekem kellene döntenem akkor altassanak,kaparjanak... lelkileg is könnyebb feldolgozni szerintem
2019. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Ismerősömnek volt, azt mondja inkább ezer sima abortusz mint egy gyógyszeres, pokolian szenvedett, ő annyira vérzett hogy kórházba is került, és végül ugyan úgy kaparni kellett.
2019. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
"A nagyrészének ugyanúgy műtéti úton fejezik be a tabletta után is." - az a "nagyrész" még mindig 3% körül van, az elmúlt 2 hétben nem változott érdemben.
2019. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is van tapasztalatom. Ugyanaz mint amit pár hozzászólással olvastam. Gyógyszer a klinikán majd két nap múlva otthon. Fájt, görcsölt majd elkezdtem vérezni. maga a görcsölés része nem tartott sokáig, a vérzés hosszabb volt jóval még a kontrollnál is tartott (előbb mentem mert éreztem hogy valami nem oké). Sajnos nem ürültem ki a nagy része bent maradt így kórházban kellett befejezni sajnos.
2019. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom , ezelőtt sok jót olvastam erről az eljárásról, de kezdek elbizonytalanodni a negativ információk hatására. Akinek nem jött össze a komplett gyógyszeres abortusz, esetleg azóta lett újra állapotos? Van még egyéb mellékhatás?
2019. júl. 3. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!