Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudnatok segiteni? Nem igazan...

Tudnatok segiteni? Nem igazan ertek dolgokat? Lent irom

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy terhesseg megszakitasom (nem volt szivhang) 13:00kor kitoltak a mutobol minden okes volt vereztem egeszen estig onnantol semmi ma se volt verzes pici folyas szeruseg ez normali? Mert valakitol ugy hallottam 7-10nap a verzes ideje

A masik kerdesem hogy tegnap megkaptam a lapjaimat amin rajta van a mutet stb viszont az orvos azt mondta hogy ez nagyon nehez mutet volt es igy jovoheten mennem kell uh ra utana pedig ahogy kellene a ket hetes kontrollra

Szerintetek ez alatt mit ertett h nehez mutet volt mast nem mondott csak ezt a papirjaimon sincs semmi ilyesmi


2019. jún. 29. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket soha ne az interneten, hanem mindig a kezelőorvosodtól kérdezz. Ebben az esetben akár hétvégén is.


Bent maradhatott maradvány, azt nézik UH-val, illetve ha jobban felsértették a méhfalat, akkor a seb gyógyulását.


Bár csak technikailag azonos, nekem rögtön szülés után műtétileg kellett eltávolítani a placentát - az eljárás megegyezik az abortusszal. Szintén hetente UH, hogy miként gyógyul a seb, nem perforálódott-e, nincs-e felülfertőzés.


Vízben ülést, strandot, műszálas fehérneműt mindenképp kerüld, amíg az orvos kifejezetten engedélyt nem ad rá.

2019. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az orvosok ilyenkor úgy mond vakon dolgoznak, elöfordulhat hogy kicsit jobban felsértettek mint kellett volna ezért kellhet az egyhetes kontroll is


mellegleg akár három hétig is vérezhet az em er ez személy függö

2019. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!