Abortusz utan nem kaptam zarojelentest, azt mondta a nover h nem szoktak. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Zárójelentést muszáj kapnod.
2019. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellett volna kapnod.
2019. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez durva,ha esetleg vmi problema lesz mivel bizonyitom h ott voltam?Ez eszembe se jutott es most kattogok
2019. júl. 2. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz probléma.
2019. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj vissza és követeld ki a zárójelentést, mert azt kapnod kellett volna.
2019. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozol? Tp igazolást se kaptál?

Melyik kórház ez?

2019. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellett volna hogy adjank, menjél nyugodtan panaszkodni, minden mütét, sőt vizsgélatután szoktak zárójelentést adni
2019. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tp igazolast kaptam
2019. júl. 3. 09:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kérd ki, és ha nem adják, menj a betegjogi képviselőhöz. Készíts titokban hang vagy ha tudsz videofelvételt, mert a bíróságon ez bizonyíték. Máshol nem használhatod fel, de ott igen. Ha kifejezett kérdésedre sem adják ki, akkor megmutathatod, hogy felvételt készítesz, és bizonyítékként fogod felhasználni. Lehet, hogy történt valami komplikáció, amit el akarnak titkolni.


Egyébként nem csak a zárójelentést kötelesek odaadni, mondjuk, azt kérés nélkül is, hanem minden adatot, amit nyilvántartanak rólad. Ha nem adják, akkor ombudsmanhoz is fordulhatsz.

2019. júl. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!