Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás után 2...

Terhesség megszakítás után 2 és fél héttel mutathat meg erős pozitív eredményt a teszt?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam, szinte ugyanolyan lett mint a terhességem alatt. Tüneteim is vannak, alhasi fajdalom, a hányinger is vissza jött, bár nem annyira intenzív. A műtét utan kettő hetig véreztem, az néhány napja rendben elmúlt. Lázam nincsen. Szexuális kapcsolatom nem volt. Természetesen orvoshoz is megyek, nem várom meg a 4 hetes kontrollt.

Volt valaki hasonlo helyzetben, talan csak. ennyire lassan ürül ki a HCG hormon a szervezetemből?


2019. júl. 4. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kell idő, míg a HCG kiürül. attól is függ, hogy mennyi idős terhes voltál. a tünetek sem feltétlen múlnak el azonnal
2019. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hany hetes terhesseget szakitottak meg?


Elvileg 2hettel a mutet utan negativat kene muatatnia a tesztnek...

Nekem kertek is, hogy teszteljek.


(Lehet marad bent valami?!)

2019. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

9 hetes volt a terhesseg.


Ha maradt volna bent valami, akkor lett volna lazam, eros gorcsok, esetleg darabos verzes, nem?


Mutet utan nem neztek meg ultrahanggal, az orvos egyszeruen ujjal "felnyult", majd azt mondta hogy jo rendben, hazamehet.


Semmivel nem szegtem meg az eloirt tilalmakat sem, vigyaztam magamra.


Mar szinte attol rettegek hogy a terhesseg alatt estem volna ujra teherbe? 7 hetes voltam, amikor volt egy db vedekezes nelkuli egyuttletunk.


Nagyon nagyon bizom benne, hogy csak ladsan urul a HCG, es azt mutatja a teszt. :(

2019. júl. 4. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz miharabb, vagy hivd fel a korhazad/orvosod! Jobbat nm tudok tanacsolni.

Nem feltetlen van tunete, ha maradt bent szovetdarab, nekem ezt a korhazban mondtak, ezert is kertek, hogy teszteljek 2 hettel mutet utan...

2019. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Holnap delutan megyek, nem varok tovabb, aggodom.


Koszonom a valaszokat!

2019. júl. 4. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
A terhesség alatt estél teherbe??? A tudatlanságnak ez a foka ma, Magyarországon egyszerűen megmagyarázhatatlan.
2019. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso, a terhesseg alatti teherbeeses letezo dolog, igen ritka de letezo, es nem csak Magyarorszagon, hanem az egesz Vilagon.


Olvass utana batran,nem en talaltam ki.

2019. júl. 4. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vetélés után 8 hétig ürült a Hcg. Addig voltak a tesztek pozitivak.
2019. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem vetélésem volt 8. Héten mèg 4 hétig voltak full pozitív tesztjeim, fájtak a ciciim hányingerem volt szédültem szép lassan múltak el a tünetek
2019. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!
2019. júl. 4. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!