Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök környéki fájdalmas,...

Köldök környéki fájdalmas, erős húzódó érzés normális 28 hetesen?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz, megkérdezem majd természetesen őt is erről. Nem görcsnek mondanám, inkább olyan mint egy becsípődés. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor futásnál elkezd szúrni az oldalad mert rosszul vetted a levegőt. Az alhasam is sokat keményedik, arra szedek magnéziumot. Viszont kb. 1-2 hete jelentkezett ez a fura fájdalom a köldök magasságban, kb. napi egyszer hirtelen jön, ma pl. a köldököm felett éreztem pár centivel. Ilyenkor a legkisebb mozdulat is fáj, nem is nagyon merek mozogni. Ha lefekszem 10 percre akkor általában elmúlik. Próbálok nem ráparázni, tudom, hogy várandósság alatt majdnem minden lehet normális, egy alhasi fájdalom vagy görcs mondjuk biztosan jobban megijesztene. Volt valakinek ilyen? Mi lehet a hátterében?
2019. júl. 24. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyúlik a méhszalagod. Ha a pihenés jó rá, akkor pihenj :)

Nekem hasonló volt a múltkor, alvás közben hirtelen fordultam, és pár napig nagyon fájt a méhem jobb oldala, nekem is olyan volt, mint neked, mintha becsípődött volna. Pihenés!

Biztosan nincs semmi gond.

2019. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt nekem 6 hetesen volt. Azt mondta a doki csak nyúlnak a szalagok. Nekem elég erős a hasimon az is kevesbbe engedi a has terjeszkedését ezért néha megszenvedek ezzel. De általában időszakos és pár nap múlva mikor terjeszkedett amennyit épp akart elmúlik.
2019. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!