Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok, nem...

29 hetes kismama vagyok, nem rég szereztem jogosítványt, és mivel a családban csak nekem van, nekem kell vezetnem. Szeretek vezetni, de izgulok közben rendesen, van, hogy igencsak megijedek a forgalomban. Ez árthat a babának?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy ennyire ideges vagy, még nem terhesen sem szabadna vezetned. De így meg főleg nem. Nem is kötelező. Most a baba a fontos.
2019. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menj ki forgalomba így, hogy megijedsz. Mitől félsz amúgy? Ha baj van félrállsz majd kikerülnek... de ijedezni nem kell.
2019. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából egy izgulás van bennem, mert persze még új a dolog. Ha bevágnak elém pl. index nélkül akkor mrgijedek.
2019. júl. 26. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vezetek már,jó pár km van a seggem alatt, szeretek vezetni. Mikor teherbe estem ez megváltozott. Rettentően féltem a volán mögött. Sőt akkor is, ha a párom vezetett. Rutintalanul tuti, hogy nem sofőrködnék várandósan senkinek, menjen mindenki szépen busszal. Lelassultak a reflexeim, figyelmetlenebb lettem, ha az anyósülésen ültem meg potenciális veszélyforrásokat kerestem. Szülés után annyiban változott, hogy most is félek mikor kocsival utazok a babámmal, ha egyedül megyek akkor nincs parám.
2019. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maga az izgulás nem árt a babának, viszont nafyobb az esély egy balesetre, így én a helyedben nem vezetnék (de nem a stressz, hanem a balesetveszély miatt).
2019. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3eves volt a fiam mikor meglett a jogsim. Direkt vettem potorakat meg utána is saját kocsival h biztosra menjek. Az első fél évet végig paraztam. Most újra kismama vagyok, eltelt már 2,5ev mióta meglett a jogsim, de most teljesen kész vagyok. Nem megyek messzire, de annyi hülye van az utakon h az vmi eszméletlen. Ha a párom vezet akkor is félek. Ez ilyen terheses dolog, azt mondta az oktatom. Azért ovterelot mindenképp vegyél.
2019. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesen még nem is volt problémám, bár nem is volt friss a jogsim. Munkába napi 30 km-t vezettem. Sőt szülni is autóval mentem egyedül. Miután megszületett a fiam voltak bajok hónapokig. Meg kellett tanulnom kizárni egy bizonyos fokig a gyereket. De ő is segített mert utàlt autózni így inkább buszoztunk.
2019. júl. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!