Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt mindenkeppen...

Terhesseg alatt mindenkeppen szetnyilik a hasizom?! Masnak is ilyen a pocakja? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 35 hetes vagyok, a napokban mintha azt ereznem feluleskor, hogy a koldokom vonalaban nincs izom ha megtapogatom, olyan puha azon a reszen, mintha csak a bor lenne ott, illetve a koldokom is olyan fura “pukli format” vesz fel feluleskor! Ez normalis? Mindenkinek ilyen, vagy esetleg szamitsak arra, hogy szetnyilt a hasizmom? Sot, igazabol mindenkinek szetnyilik a hasizma a novekvo pocaktol, csak valakinek visszaall, valakinek pedig nem all vissza szules utan? Hogy is van ez?
2019. júl. 26. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Szülés után (elvileg) visszaáll. (Nekem nem állt. Tornával sem. Műtétre lesz szükségem.)


[link]

2019. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is iszonyatosan szétnyílt, 2,5 hónapos a lányom de még mindig nem tudok tisztán hasizomból felülni. De javult határozottan, úgyhogy reménykedek, meg tornázok, kifejezetten erre kértem gyakorlatokat az edzőteremben. Nekem a 37. héten jelentek meg a striák is, sajnos addig bírta a bőröm. 41+1-re szültem, szóval el tudod képzelni, hogy néz ki a hasam...
2019. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Az a kérdés, hogy visszaáll-e

Vagy szakad-e a szövet.



Ha nem akkor akár kb 2-3 hét alatt rendeződhet. ( nekem kb

5 hét kellett)

2019. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 khniki ***** válasza:
100%
Mindenkinek szétnyílik. Hogyan tudna másképp nőni a pocid?
2019. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, akkor meg nem panikolok elore, csak nem tudtam, hogy mukodik ez a hasizom, de ha azt mondjatok normalis, en elhiszem, es remenykedem benne, hogy mukodni fog szules utan is :)
2019. júl. 27. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!