Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon mondott...

12 hetes ultrahangon mondott nem mennyire változhat még?

Figyelt kérdés
Lombik babát várok, 12+0 napot töltjük ma. Éjszaka volt egy kis incidens, rózsaszín hüvelyváladékot tapasztaltam, és mivel nagyon megijedtünk, inkább bementünk a kórházba. Szerencsére a babával és méhen belül minden rendben :) Hüvelyi UH-t csináltak, és az első kép, amit mutatott magáról, ott pont a két lába közé lehetett látni és valóban volt valami hosszúkás a két comb között, amire azt mondta, hogy ez alapján szerinte kisfiú. Viszont én úgy tudom (főleg, hogy éppen, hogy csak elértük a 12 hetet "hajnalban"), ilyenkor még mindkét nemnek van valami hosszúkás a lába között :D Mennyire változhat ez?

2019. júl. 27. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden hónapban volt ultrahangom (magándokinál) a hetedik hónap végéig minden hónapban azt mondta, hogy lány. A nyolcadik hónapban derült ki, hogy fiú. :)
2019. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

10+6 lombik ikreinket fiuknak tippelte az orvos, nálunk bejott a tipp.


A batyjuk viszont csak a 18 hetes ultrahangon mutatta, hogy kisfiú.

2019. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen nem is mert nekünk nemet mondani mert azt mondta ilyenkor még mindkét nemnél hasonlóan néznek ki a dolgok. Én laikusként pl a dudorra simán rávágtam volna, hogy kisfiú de aztán a 18. hetin 100%-ra mondta az orvos, hogy kislány.
2019. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak más van a lába között. Ez most így triviálisan hangzik, de tényleg így van. A lányoknál 3 rövidke csíkot lehet látni alulnézetből, a fiúknál meg egy picit hosszabbat. Ha úgy mutatja magát, ez már a 12.héten lehet biztos.


Ha oldalsó szögből állapítják meg, az lányról fiúra még változhat ebben a korban, fordítva nem valószínű.

2019. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első babát nem is akarta tippelni a doki, nehogy tévedés legyen és beleéljem magam. 20 hetesen megmutatta a kukit. Másodiknál lazább volt, azt mondta szerinte fiú, de semmiképp ne vegyem biztosra. 20 hetesen láthattuk a nunit.
2019. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Azért vagyok bizonytalan, mert 12 hetesen egy kislány nemi szerv is így néz ki alulnézetből:

[link]


Én erre simán rávágnám, hogy fiú :D

2019. júl. 27. 13:43
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lombikos ikreinkkel 12+6 hetesen voltunk genetikain, ott 85%-ban mindketto picire lanyt mondtak. Azota csináltattunk méhlepény biopsziát és kiderült, hogy mindkettő kisfiú :)
2019. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 12 hetes genetikán tökéletesen megtippelte a doki a fiú-lány párosunkat. 😊
2019. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 13 hetesen azt mondták, hogy nagy valószínűséggel lány, 17 hetesen derült ki hogy fiú.
2019. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Végig lányt mondtak, meg lett véve a sok rózsaszín ruha, meg minden, és fiú lett, ami születéskor derült ki!!!! A Doki is rácsodálkozott!!!!
2019. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!