Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet megnézni mit kell...

Hol lehet megnézni mit kell csinálni ha esetleg riaszt a légzésfigyelő? (nem tévesen)

Figyelt kérdés
mit kell olyankor csinálni,hogyan kell újraélszteni,vagy ha nagyobb lesz már a baba és félrenyel,mit kell csinálni...stb?Ilyeneket szeretnék megnézni,mert nemtudom milyen helyzetben mit kell tenni,és azért jó ha tudjuk.Nincs jogsim,szóval elsősegély nyújtást se tanultam sehol...Remélem tudtok tanácsot adni,vagy valahol van-e ilyen oldal ahol leírják ezeket.Remélem soha nem lesz rá szükség,se nekünk,se másnak,de jó tudni ezeket,mert ugye a légzésfigyelő se ér semmit ha nemtudjuk mit kell olyankor tenni ha riaszt,és persze okkal...Köszönöm ha tudtok segíteni!(35h)
2010. júl. 11. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A légzésfigyelő leírásában van ilyen tájékoztató is. De esetleg a védőnőt kérdezd meg, talán a szülés felkészítő tanfolyamon ezzel is foglalkoznak. Vagy hívod a mentőt és ők telefonon mondják, hogy mit kell csinálni, de ne történjen ilyen.
2010. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én ezt az oldalt találtam. [link]
2010. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Védőnőm nem javasolja a légzéfigyelőt,tanfolyamra sajnos nem jártam,a mentőt meg sokszor késő lenne már kihívni,mert mire kiérne késő lenne..szóval ezt előzném meg,de ne kelljen soha....ja igen a tájékoztató,az meg nincs meg,mert nővéreméktől kapjuk kölcsön,de a leírás már nincs meg hozzá sajnos,de ez is angelcar.
2010. júl. 11. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
mi az,hog a védőnő nem javasolja a légzésfigyelőt!!!!!!amióta van ilyen,sokkal kevesebb a csecsemőhalál!!!ÁRTANI MEG NEM ÁRT.NA EZEN KIAKADTAM RENDESEN!!4
2010. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem nagy segítség a légzésfigyelő,megnyugtató.volt hozzá leírás és cd is,mi a teendő,ha baj van.

múltkor kicsit darabosabb lett a babám kajája és megakadt a torkán,elkezdett vörösödni.kikaptam az etetőszékből,hasra fordítottam és ráütöttem a hátára.nem jártam soha tanfolyamra,ösztönből jött.ne izgulj,ha ilyen helyzet adódik,akkor te is tudni fogod,mit tegyél.

a védőnődre ebben pedig ne hallgass,a ti nyugalmatok a legfontosabb.

2010. júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Madarász utcai gyermekkórházban minden kedden 16.00-18.00 óra között van csecsemő újraélesztési tanfolyam. Ára: 2000Ft/fő. Gyakorlati oktatás és elmélet is van benne.

Voltam. Szerintem megéri.

2010. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Igen,nem érdekel ez a véleménye a védőnőnek,mert ígyis-úgyis lesz légzésfigyelő....Miskolci vagyok,úgyhogy az a tanfolyam kilőve,de remélem nem lesz soha semmi baj,de majd neten még utánajárok,hátha vannak ilyen hasznos oldalak.
2010. júl. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!