Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fura kerdes, has...

Nagyon fura kerdes, has pozicioval, hasizommal, feszulessel kapcsolatos, a 12. heten. Segitetek?

Figyelt kérdés

Szoval az elejen mindig feszult a hasam, puffadtam is, ez megszunt 8 hetesen. 9-10 hetesen nagyon megnott a hasam alul, es konkretan mindenki latta, hogy babat varok, mert alapbol vekony vagyok. 10 hetes ultrahang rendben volt.

Mult heten is nagy volt, feszult, szokott kemenyedni is, 3x2 magnerottal birtam ki a napot.

Ezen a heten meg semmi! A hasam mintha kisebb lenne, a hasizmomnak ujra van tonusa es nem gorcsolok, nem feszulok, semmi terhestunetem nincs. Mi a fene ez? Feljebb johetett a mehem?


2019. júl. 31. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen átrendezödött a hasad, nincs semmi gond!
2019. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elmult a mell feszulesem is, mintha nem is lennek terhes...
2019. júl. 31. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl mellfeszülésem csak akkor volt kb amikor kiderült. Azóta sem. Pedig most 8 hetes vagyok. Tegnap láttuk megint és szuper jól elvan odabenn :) No para!
2019. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek jönnek mennek. Én az elején iszonyatosan puffadtam aztán egyszer csak elmúlt. Halányingerem volt minden reggel amíg nem ettem valamit. Ez is egyik napról a másikra elmúlt. Terhesnek meg csak onnantól érzem magam, hogy először megmozdult a baba, 19+5 hetesen éreztem biztosra, hogy ő az. Nekem a 20. hét után kezdett látszani de még most is ha bő felsőt veszek fel alig látszik :)

27+3 hkm

2019. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 napja teszteltem pozitívat, orvoshoz hétfő délután megyek csak. Naptár szerint 6+6 hetes vagyok. Tegnap óta olyan érzés van a hasam alján mintha a méhem ki akarna esni. Egyik nap jobban fáj a mellem, jobban van hányingerem, másik nap még szinte semmi.
2019. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!