Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés barnás folyás is jelenth...

Kevés barnás folyás is jelenthet gondot vagy ne aggódjam túl?

Figyelt kérdés

Kb. 7 hetes terhes vagyok, vasárnap tapasztaltam egy kis barnás folyást a fehernemun, majd pisileskor a papíron.

Úgy voltam vele ha nem múlik el, vagy esetleg erősödik akkor bemegyünk ügyeletre, de azon a mondjuk 2 folton kívül nem volt több.

Azóta sem jelentkezett, viszont enyhe menstruaciohoz hasonlító görcseim vannak, ez eddig nem volt.

Amit tudok még, hogy sajnos van hematomam is a petezsák mellett ..

Péntekre van idopontom az orvoshoz, kivárjak most már?

Van valakinek esetleg saját tapasztala mert mondjuk hasonló helyzetben volt?


2019. júl. 31. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 7 hetesen vették észre a hematómát, már 2 hete nem barnázok, 9 hetes vagyok de a doki azt mondta ha vérzek akkor kórház. Lehet, hogy csak a hematóma miatt van, de megnézetném. Kaptál utrot meg rutascorbint
2019. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
?
2019. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert.
2019. júl. 31. 10:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha vasárnap nem mentél be, most pedig ugye szerda van, azóta nem is volt, akkor azt a 2 napot már kibírod. Mondjuk nem is értem, eddig eszedbe sem jutott bemenni, most viszont csak úgy a semmiből egy ilyen kérdést kiírsz?! Na mindegy. Ha vérzést észlelsz, menj kórházba. Az enyhe görcs, fájdogálás normális, szedj magnéziumot rá!
2019. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mar hetvegen is irt ki ide kerdest, ugy birta ki...
2019. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

1. vagyok. Neked mit mondtak a hematómára? Felszívódik?

2019. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Gyakorlatilag semmit, próbáltam kérdezni mitől lehet, arra se nagyon kaptam választ, csak hogy "hát nem lehet tudni, talán még nincs felkészülve a szervezet a terhességre"

Szóval vagy megmarad, vagy nem, azt hiszem nem volt neki nagy csoda az esetem, azt is mondta első terhességnél gyakori a vetélés..

Úgyhogy remélem holnap kiderül mi a helyzet, mert a bizonytalanság a legrosszabb.

2019. aug. 1. 08:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is holnap megyek orvoshoz, írd meg, hogy mi újság, drukkolok!
2019. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben, én is várom, hogy veled mi újság:)
2019. aug. 1. 13:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia, nálam a hematoma még megvan, amúgy minden ok, Nálad?
2019. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!