Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudják a munkahelyemen...

Honnan tudják a munkahelyemen hogy terhes vagyok? Nem mondtam el senkinek

Figyelt kérdés

Csak a barátom tudja és a szüleim bennük megbízok nem mondanák el senkinek tudom.

Hasam még nincs.

Nem szoktam rosszul lenni és nem is hiányzok a munkahelyemről.


2019. júl. 31. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hallották, hogy erről beszélsz. Vagy közös ismerősötök dolgozik a nőgyógyinál, vagy látott valaki a terhesgondozáson.
2019. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is tudták. Volt aki előbb tudta mint én, pedig senkinek nem is mondtam hogy próbálkozunk.

A nőknek ehhez szeme van, még ha nem is tudatosan. Benned azonnal dolgoznak a hormonok és ez valahogy látszik. Ez olyan mint, hogy kutatások bizonyítják, hogy a menstruáció alatt jobban megneznek az utcán a férfiak, mert szimmetrikusabb lesz az arcod. Ezek ilyen ösztönös dolgok.

2019. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Biztos tudják? Vagy csak pletyka?


Ahányszor én terhes voltam a munkahelyemen lenne vagy 5 gyerekem..

Igen, amikor valóban terhes voltam akkor is pletykáltak.


Egyébként egy nő volt, aki kiszürta valóban, de ő csak egyszer kérdezett rá, amikor el is mondtam már neki


Idézem: "megváltozott az arcod, így régóta sejtettem"

2019. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem beszélgetek munkahelyemen erről így nem hallhatta senki.

Arcomról tudnák? Barátom is mondta hogy szerinte megváltozott az arcom és mindig jó kedvem van mindig mosolygok. Akkor erről jöttek rá?

Mikor szünet volt és ettünk akkor kérdezett rá az egyik munkatársam és én mondtam hogy nem vagyok terhes ő meg mondta hogy ne hazudjak már úgyis tudja és mondta hány hetes lehetek kb, azt is eltalalta pontosan.

2019. júl. 31. 21:59
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Valahol van egy tegla
2019. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem lehet tégla hát a barátom nem is ismeri őket és ő mondta ne mondjuk el még senkinek.

Szüleim sem ismerik a munkatársaimat

2019. júl. 31. 22:53
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha jóban vagy velük kiszúrhatnak apróságokat.


Nekem pl kiszúrta egy kelekótya férfi kolléga, aki még csak nem is igazán szemfüles, hogy nem akarok kávét inni. Ennyi. Ebből kitalálták.


De nálunk is rögtön kipécézik a nők. Nem hord olyan ruhát, amiben a hasa jól látszik, nagyobb a melle, simogatja a hasát, mittomén. Apróságok, de sok kis dolgot összerak az ember.

2019. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Figyi, én is megkérdeztem a tesómat, hogy terhes e, azt előtte két nappal tesztelt... onnan szúrtam ki, hogy már akkor úgy állt, mint aki kilenc hónapos xd
2019. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, de nálam is rájöttek, pedig én nem láttam változást. Később amikor elmondtam, hogy babát várok, a főnök mondta, hogy biztos fiú lesz, hát még igaza is lett:)
2019. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem úgy jöttek rá, hogy az 5-6. héten 10 percenként jártam pisilni 🙄 mindig fázós voltam, most szakad rólam a víz. Pozi teszt után bámulták a hasam, pedig csak mi ketten tudtuk a párommal. Ilyenek ezek a kolléganők.
2019. aug. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!