Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó hetekben tényleg...

Az utolsó hetekben tényleg sokat híznak a kismamák?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok de már most 20 kg-nál járok nem szeretnék 30 kg-ig felmenni :(
2019. aug. 2. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

Ha sokat esznek, akkor igen. Szerintem a 20 kiló is sok, szóval inkább figyelj oda és ne hízzál többet. A rajtad lév többlet akkor is elég lenne a baba fejlödéséhez, ha mától egyetlen falatot sem ennél (az más kérdés, hogy te rosszul lennél), szóval nyugodtan visszafoghatod a kalóriabeviteledet.

Négy gyereket szültem, tudom, hogy lehet valaki terhes elhízás nélkül is, kis odafigyeléssel.

2019. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

32. Hétig 10kh jött fel


A végéig össz 16kg


Szóval a jórészt még van vissza....

2019. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a legvégén elvileg már tényleg a gyerek hízik. Mmint ha nem eszel 60000 kalóriát és/vagy nem vizesedsz. Szóval az se mindegy hogy az a 20 kiló az víz vagy tényleg ennyit hiztal?
2019. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
20-ik hétig - 7 kiló. 40 hetet kiülte a fiam. Addig 23 at szedtem össze. És baromság, hogy ha vigyázol, nem megy fel annyi. Esetleg 1 kg-ot megspórolsz. Aki hajlamos, az hízik. Ez van. 15 hónap alatt a szülés utáni 83 kilóból minimális odafigyelessel lementem 70 kilóra. És tényleg csak annyi volt az odafigyeles, hogy amikor csak a szemem kívánta már, akkor nem ettem többet.
2019. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
1.-es valaszolo nem te tudod hogyan kell nem hizni terhesen nyugi. Egyszeruen ilyen az alkatod. Egy kismamanak nem szabad koplalnia meg ossze vissza dietazgatni. Altalaban a vegen jobban a baba sulya az ami nyom a lattba illetve magzatviz es mehlepeny. En szinten 20 kg-ot hiztam terhesen. Miutan megszultem mar csak 8 kg volt a plusz rajtam. Egyebkent is a lenyeg hogy egeszsegesek legyetek mind a ketten kerdezo. Ne erezz buntudatot,majd lemegy. A java szules utan mar sehol nem lesz. Es mint terhesseg nelkul is ugyanugy terhesen is valaki hajlamosabb a hizasra mig masok akarmit esznek alig hiznak.
2019. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1.babánál heti két kg jött fel az utolsó 2 hétben. Vizesedtem, mint a fene.

A másodikkal össz 8 kg jótt fel, de úgy, hogy félidőtől én 1 dkg-ot nem híztam, mégis 4 kg fölötti babám lett. Mindig csodálkoztak, hogy stagnálok, pedig nem fogyóztam.

Szóval nem törvényszerű a hízás.

2019. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
20.hétig +12 kg. 39.hétre 30 kg lett
2019. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már 16 hetesen elkeztem vizesedni bár akkor még nem volt annyira feltűnő de már 20. Hét után már a cipő se jött fel rám a gyűrű pedig már szorította az ujjamat :/ remélem hogy a víz ilyen sok rajtam
2019. aug. 2. 19:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű. Kitartást! És szerintem ne stresszelj a súlyodon nagyon. Lőj be egy kb kalóriát amit tartasz olyan 2000 körül és nagy baj nem lehet.
2019. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 160g ch diétát kellett tartanom gdm miatt, és így csak 8 kg-ot híztam összesen. A lényeg, hogy nem még terhelő egyáltalán ez a diéta, én olyan jól laktam. Most 5 hónapos a kislányom, ha már nem szoptatok, akkor elkezdem újra. Sajnos elég érzékeny a pocakja, nagyon nem mindegy mit eszek.
2019. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!