Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok és...

24 hetes terhes vagyok és sargás rozsaszínes ha megszárad barnás folyasom van?

Figyelt kérdés
Mondtam az orvosnak ö sárgasnak látta szerinte normális voltam ügyeleten is vele azt mondták normális .De tegnap és ma több van es csupa világos baranás rózsasínes folt van bugyin nagyon zavar .
2019. aug. 3. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Indulj befele a kórházba, és azt mond ott hogy rózsaszínnek látod, ne sárgásbarnás meg ha megszárad ilyenolyan, azt mond rózsaszín, úgy ki fognak vizsgálni.


És azonnal indulj, 24 hetesen véres folyás nem játék.

2019. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ugy ahogy az első írja
2019. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképp menj be ügyeletre, mondd hogy azóta több van és rózsaszín!
2019. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért ne hozzátok rá a frászt! Persze mindenképp menj be a kórházba.Ugyanez volt nekem is,kb ugyanebben az időben és azonnal bementem de szerencsére csak a lepényem érte el a megszájamat icipicit és az kb 3 hétig friss rózsaszínű,néha barnás folyást eredményezett.Remeljük nálad is ,,csak'' ez lesz. De jobb félni,mint megijedni
2019. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!