Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan-tól ki meddig...

Utrogestan-tól ki meddig barnázott? Egyáltalán normális ez? 7 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
Eddig semmi vérzésem, pecsételésem nem volt csak amióta használom a kapszulát!
2019. aug. 7. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy emlekszem a betegtajékoztató írja, hogy okozhat barnás hüvelyváladékot. De na nem volt barnázásod eddig, mire irta fel a doki? Alacsony volt a prog.szinted?
2019. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utro nem szokott kimarni, de nem elképzelhetetlen. Nekem Crinone-tól volt ilyenem, utána váltottunk utrora. Szólj a dokidnak!
2019. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyit mondott az orvos hogy szoktuk adni a kismamáknak. Gondolom ártani nem fog...

Egyébként 3 lombik után magától jön ez a baba! :) Igazi ajándék! Szerintem a dokim is biztosra akar menni!

2019. aug. 7. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha 3 lombikot végigcsináltál, akkor kellett kapnod valamilyen progeszteron pótlást mindegyik után...akkor mit kaptál?

Egyébként a progeszteront nem lehet túladagolni.

2019. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En azt gondolom nem az utrotol barnazol.. Mindenképpen felkeresném holnap az orvost!


3*2 Utrogestant alkalmaztam a 12.hetig,onnantól epitettem le. Maximum halványsárga sűrű krémszerű folyásom volt tőle, ami egyértelműen a gyógyszer fel nem szivodott maradéka volt.

2019. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lombik alatt is kaptam, így nem idegen az Utrogestan. De ez most nem lombik... Már nem barnázok egyébként, úgyhogy remélem minden oké bent! ☺️
2019. aug. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!