Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek olyan, hogy a...

Volt valakinek olyan, hogy a terhességi teszt negatív lett és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A mesében...
2019. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Persze. Túl korán csináltam. Két napra rá már pozitív lett a 10-es érzékenységű.

Aznap a laborban még negatív eredményt kaptam (megtudtam, ott akkoriban 30-as érzékenységűt használtak, tehát az is a korai időpont miatt volt).

2019. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

IGEN. 11 nap késésnél mutatta ki.

9+5 hkm

2019. aug. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak másfél hét késés után mutatta ki.
2019. aug. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%

Amit ti írtok, az nem azt jelenti, hogy negatív teszt ellenére is terhesek voltatok, simán csak később választódott ki a hcg a vizeletben. Egyszóval volt pozitív tesztetek, amikor terhesek voltatok.

A,, negatív teszt ellenére is terhes volt" azt jelenti, hogy egyáltalán nem mutatja ki a teszt, tehát negatív a terhességi teszt végig, mivel a hcg nem választódik ki a vizeletben. Ez egy létező jelenség, de ritka, mint a fehér holló.

Az ilyen kérdéseknél meg az van többnyire, hogy a kérdező nem terhes, csak reménykedik, hogy ő lesz az ég milliárdból az az egy, aki a negatív teszt ellenére is terhes.

2019. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!