Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat bajt a babának ha...

Okozhat bajt a babának ha háton fekve alszok 18 hetes terhesen? Én magamon semmi negatív dolgot nem vettem észre (szédülés, rosszullét, stb).

Figyelt kérdés

Tudom, hogy voltak már ilyen kérdések, csak soká megyek orvoshoz és érdekel. Azt olvastam, hogy a keringésnek nem tesz jót, sem a baba, sem az anya szempontjából. Egyik hajnalban arra ébredtem, hogy nagyon rugdos a pici, erőseket és sokat rövid időn belül. Nem tudom, hogy azért mert vmi baj volt, vagy csak azért éreztem jobban mert háton feküdtem. Van valami tippetek?

Próbáltam az oldalamon is aludni, de úgy meg állandóan megfájdul a csípőm, és egész este forgolódok :(.


2019. aug. 8. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ártana a babának? HA neked kényelmes, akkor aludj így. Egyedül az tehetne rosszat, ha hason fekszel és összenyomod a hasad, de ilyen idösen még ez sem jöhet szóba, meg elege nem is tudnál nagy hassal hasrafeküdni!.

A különbözö rémhírekkel nem kell foglalkozni, ha nekek jó, akkor fekhetsz akárhogy, a babának meg garantáltan nem árt.

2019. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok és még mindig van hogy a hátamon fekszel mert úgy kényelmes. Baba köszöni szépen nagyon jól van.
2019. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is van hogy csak háton tudok elaludni, semmi baj nincs, igaz soká nem tudok úgy feküdni mert egy idő után fáj a derekam.

19hkm

2019. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
33 hetesen néha úgy ébredek hogy háton fekszek. Annyit érzek hogy a baba szinte felvan csúszva a a bordáimnál, nagy nehezen átfordulok aztán alszok tovább. Nincs semmi baja
2019. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A babának nem árt, ha pedig nagyobb lesz, legfeljebb a belső szerveidet nyomhatja ő, de ezt pedig érezni fogod. Ha rosszul esik megfordulsz az oldaladra, vagy félig hátra, vagy félig hasra kitámasztva, és kész. Bajt nem okoz, ha pedig rosszul esik, azt érezni fogod te magad.
2019. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27+3 hetes vagyok de nem hogy haton is szoktam aludni, hanem meg mindig hasra fekve alszom el. Az orvosom annyit mondott hogy ugy fekudjek ahogy nekem kenyelmes, a babanak nem lesz semmi baja.
2019. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!