Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik, ha gyógyszerrel...

Mi történik, ha gyógyszerrel sem tudják lejjebb vinni a magas vérnyomást?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hany hetesen?
2019. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
Le kell ültetni a pácienst a helyére s még kell nyugtatni, vizet kell adni neki. Tudom, mert nagymamámmal kórházba kerültünk, rá kellett hívnom a mentöket, mert többször is elájult. Mikor bementünk a kórházba, 4órát kellett várakoznom, addig elolvastam az Angelfall,c. Trilógiámat
2019. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
18 hetesen.
2019. aug. 10. 15:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megemelik a gyógyszert, illetve váltanak más típusúra is.
2019. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Huh az jo korai meg. Mennyi az annyi? Nekem dopegytet adtak. Ugy remlik nincs mas terhesen.
2019. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó kérdés, nálam semmi extrát nem csináltak. 24.héttől volt magas vérnyomásom 3x2 gyógyszert szedtem. 38.heten beküldött a doktornő hogy mostmar figyeljenek, másnap megcsászároztak.
2019. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam még valamit a Dopegyt mellé, de már meg nem mondom, mi volt a neve... semmit nem csinálták amúgy, pedig volt, hogy elérte a 180-at is. De toxemias nem lettem szerencsére.
2019. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
170-175 között szokott lenni a maximum, de általában 150 körül van, ez alá még nem sikerült levinni. Toxémia gyanúja fennáll, bár fehérjét eddig csak a védőnő mutatott ki a vizeletben, labor nem. Ugye nem veszítem el a kisbabám?
2019. aug. 10. 17:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan talalnak megoldást. Kitartas.
2019. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos nincs rá megoldás. A toxemia egyetlen gyógymódja a terhesség befejezése. Átéltem, szóval tudom miről beszélek.


Amig csak a vérnyomásod probléma addig még elég sokáig lehet húzni. Ugyanis gyógyszert lehet emelni, vagy dopegyt mellé cordaexet szedni, amit szintén lehet emelni ha kell.

Ha jól sejtem te magas vérnyomással küzdesz terhesség nélkül is? Ugyanis elvileg a toxémia a 20. hét után alakul ki ha előtte nem volt eleve egészségi probléma.


Amíg nincs fehérje a vizeletedben addig akár 40 hétig is eljuthatsz. És ne feledd hogy ha emelnek gyógyszert kellhet pár nap mire valóban beállítja a vérnyomást. Ha a baba fejlődik, ha az áramlás kielégítő akkor addig minden rendben. Ha elkezd lemaradni, akkor fokozott lesz a figyelem de még akkor sem biztos hogy baj lesz. Akkor van baj ha megjelenik a fehérje. Ott sem az a baj, ha kis mértékű, hanem magas a napi ürítés.. Ugyanis itt már komoly egészségkárosodás áll fent nálad is. És bizony tetszik vagy sem, de az anya élete, egészsége van előtérben. Persze húzzák amíg lehet, de ha te komoly veszélybe kerülsz akkor nincs tovább, bárhogy is érzi magát odabent a baba...


Mi 4 hetet tudtunk még ráhúzni, onnantól hogy kialakult, de nekem azonnal volt fehérje is a vizeletemben.

2019. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!