Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincsen semilyen tünetem...

Bogyo110 kérdése:

Ha nincsen semilyen tünetem nyugotten mehetek a 12. uh-ra?

Figyelt kérdés
hetes vagyok semilyen panaszom nincsen vérkép rendben 8 hetes uh rendben ja és ikerterhes vagyok de még három hét van vissza és nemtudom mik lehetnek a rosszaló jelek!
2010. júl. 12. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Örülj, ha nem vagy rosszul! Természetesen minden rendben van, így is. Nekem az első 12 hét borzalmas gyomorfájással, égéssel és hányingerrel telt és fáradt voltam állandóan. Mint aki végig bulizta az éjszakát és másnapos, így éreztem magam. Mindent próbáltam, amit csak lehet, de persze alig ehnyültek ezek a tünetek. A 12. hét után, mintha elvágták volna, nagy könnyebbség volt utána.

Van akinek nincs semmilyen tünete, annak sokkal könnyebb kihordani a terhességet. Szóval szerencsés vagy és duplán! :)

2010. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!