Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazodási vérzés?

Beágyazodási vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ovuláció után 11 nappal rózsaszines folyás wc papíron és egy pár csepp a tisztaságin jelentheti azt, h beágyazódott vagy pedig megjön. Általában 26 napos a ciklusom most 23 napnál járok... volt már h 23 napos is volt a ciklus, de akkor nem volt pé se. Most viszont uhn követte a doki a pé-t Clostibeggyt szedtem 3. Napon el kell kezdenem ha ez menstruáció, de fogalmam sincs h most akkor mi lehet ez a vérzés!?
2019. aug. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonzavar.
2019. aug. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdődött a maszatolás, vérezgetés, napokig tartott, de kevés volt, baba lett belőle:). Már a teszt is kimutathatja Neked is. Nekem délutáni vizeletből a Predictor azonnal pozitív lett peteérés után 11 nappal.
2019. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves 2., ilyet azokban a hónapokban is tapasztaltál, amikor nem sikerült a baba. Nekem ebben a hónapban középidőben volt gyenge vérzés és rá 6 napra kb egy kis barnázás, de csak épphogy, ilyen eddig még nem volt nekem.
2019. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, az első mondat kérdőmondat!
2019. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, korábban nem tapasztaltam. A lányom és a fiam is első próbálkozós hónapban sikerült. A lányomnál ilyen vérezgetés nem volt, a fiamnál meg igen.
2019. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem, köszi!
2019. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!