Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ivott sok cukros,...

Valaki ivott sok cukros, szénsavas üditőt a terhessége alatt? Lett valami baja a babának? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Sajnos a vízet nem tudom meginni,undorodom tőle.

13hkm


2019. aug. 12. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Azért a víz és a cukros szénsavas üdítő között van némi átmenet.


Én amúgy 100%-os gyümölcsleveket ittam úgy, mintha szörp lenne kb. 50 ml lére tettem 2-3 deci vizet. Hol menteset, hol szénsavasat. Így nem volt sok a cukor bevitel sem és elég víz is került belém.

2019. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem inkább 100% gyümölcsleveket igyál,ne minden szemetet.
2019. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Cukormentes szörp? Vagy gyümölccsel ízesített víz? A sok cukros biztos nem tesz jót.
2019. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Én cukormentes szénsavast iszom.


Mi baja lenne a babának? Ha a vércukor vizsgálatnál minden rendben volt meg a vérképed rendben, akkor semmi gond.


Nem kell ennyire parázni.

2019. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Néha kólát ittam, enyhítette a rosszullétet. De csak néha. Készíts teát steviaval. Vagy citromos mentás vizet.
2019. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ennyire tultolni ezt a terhesseg temat, semmi baja nem lesz a babanak! En sokszor iszok szensavas uditoket, mellette gyumolcsleveket es persze vizet is, szerintem fo szempont az egyensuly, azt nem mondom, hogy csak kolat igyal, de semmi baja nem lenne tole a babanak, foleg ha belegondolok, hogy a kisebbseg kosaraban bevasarlasoknal csak a legszemetebb minosegu szensavas uditoket latja az ember, kiwis, es egyeb eszmeletlen izvilagu es uv zold szinekben, ha nekik nem lesz attol a szartol bajuk, nekunk sem lesz a fanta, kola tarsaitol, sot van olyan ismerosom aki terhesseg elso 3 honapjaban csak a kolat es kinley-t itta mert minden mas kijott belole, igen a viz is, o azota mar megszult, a pici makk egeszseges, pedig en ugy gondolnam az elso 3 honapban alakul ki minden letfontossagu szerve! Nem biztatlak ra, a legjobb a szensavmentes asvanyviz egyertelmuen, de nem kell megvonni magadtol ha megkivansz mast is es az epp kola! Oromteli babavarast! :)
2019. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az elején csak a szénsavas ízesített víztől nem volt hányingerem, úgyhogy azt ittam. A végefelé meg csak a cukormentes kólát kívántam, de nagyon.

Semmi baja a babámnak. 9 hónapos múlt.

2019. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Most nem leszek népszerű, illetve le leszek pontozva. Ezeknek a dolgoknak nem közvetlen hatásuk lesz, hanem közvetett. A gyerek pl. étkezési szokásai a későbbiekben sokban függnek attól, hogy az anya mit mennyit eszik. És ezek nem látványos dolgok lesznek. Én biztos nem tenném. De nem vagyunk egyformák. És mondom, le leszek pontozva emiatt 😅
2019. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha nincs baj a cukrossal nem lesz baja a babának. Max te fogsz puffadni ha hajlamos vagy rá.
2019. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Én egész terhesség alatt nem tudtam meginni a csapvizet, rosszul voltam tőle. Úgyhogy buborékos ásványvizet ittam, néha fantát. A sima gyümölcslé savat csinált, tej szintén.
2019. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!