Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogáztatok vagy tornáztataok...

Jogáztatok vagy tornáztataok a terhesség alatt? Előtte mozogtatok? Hányadik héttől kezdétek el?

Figyelt kérdés

Régen jártam konditerembe, 1 éve már nem. De most hogy kismama vagyok (7hetes) szeretnék mozogni otthon.

Nem baj, ha előtte sok idő kimaradt? Ti kire vagy mire tornáztatok vagy jogáztatok otthon? Köszi


2019. aug. 12. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szobabicikliztem végig (az elején nem, a rosszullétek miatt). Hetente kb. 3x. De én előtte is rendszeresen csináltam.

Mindenképp fokozatosan vezesd vissza a mozgást, bármit választasz is.

2019. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sportoltam előtte is de terhesen nekem volt erőm normálisan mozogni. Péntek Enikő Kismamatorna 1-2re tornáztam amikor jól esett és youtubeon kerestem prenatal fitnesst.
2019. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem volt erőm elírtam bocsi
2019. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ellipszis trénerezek, sétálok, jógázok. Mikor mihez van kedvem. De úsztam is már. Az nagyon jól esett.
2019. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem volt ilyen hogy mikor kezdtem. Eddig is csináltam csak mióta terhes vagyok figyelek a pulzusra.
2019. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen: Péntek Enikő Light, Kismama 1-2 DVD, BodyFit by Amy youtube, jógát, pilatest is youtube-on kerestem trimeszter szerint.

Előtte nagyon ritkán tudtam mozogni, 3 hónap szinte teljesen kimaradt. Ezek annyira finom atmozgatások, hogy simán csinálhatod barmelyiket ☺

2019. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!