Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viseltek a meleget?

Ti hogy viseltek a meleget?

Figyelt kérdés
Még el elviseltem a meleget de már nagyon nem megy. Főzés közben rosszul vagyok ha a boltba kell mennem és hazaérek azt hiszem mindjárt ellájulok. Csak az egész napos fekvés segít és a vizes borogatás. A légkondit be se kapcsolom mert már másodjára fáztam fel. Vizet sokat iszok.
2019. aug. 13. 10:21
 1/6 A kérdező kommentje:
34 hetes vagyok
2019. aug. 13. 10:22
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Kapcsold be a légkondit, de ne 20 fokra állítsd, hanem 26-ra.
2019. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
26 fok meg van kondi nélkül is a lakásba
2019. aug. 13. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Anno hideg vízben áztattam a lábaim. Teafaolajat is tehetsz bele, némileg felfrissít és hűsít.
2019. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Főzés közben nálam megy egy ventilátor, sokat segít!

A felfázást meg nem a hideg okozza, hanem egy baktérium, de q gyógyulásban segít melegen tartod a lábad. Indítsd a klímát, vegyél fel egy zoknit.

Tusolj le többször egy nap, moss hajat, sokat hűt a testeden.

2019. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 26 fokos lakásban nevetve elviseltem volna. 30 fokosban a sírás kerülgetett. Tegnap volt az év legmelegebb napja. Úgyhogy idén nem is jártatok olyan rosszul. Ki emlékszik a 2015-ös évre, július-augusztusra? Akkor szeptemberre voltam kiírva....... rekord stb..
2019. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!