Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Sote II-ről?

Figyelt kérdés

Aki mostában szült ott!

Van ott fogadott orvosom akivel nagyon elégedett vagyok, de érdekelnének kórházzal személyzettel kapcsolatos tapasztalatok!:)


2019. aug. 13. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Féléves lesz a kislányom ott született. Profi orvosok, nagyon jó szülésznők stb. Szülés előtt bekerültem a kórházba pár nappal így összesen majdnem egy hetet töltöttem bent a végén már a babával együtt természetesen 😀 volt fogadott orvosom, szülésznőm, de mivel előbb be kellett feküdjek volt szerencsém az ügyeletes személyzethez is illetve a terhes patológián szobatársaim is meséltek saját orvosaikrol. Nem egy luxus szálloda télen a fürdőben nagyon hideg volt, az ágyak kényelmetlenek és a kaja sem a mama főztje.. 😅😄 Miután meg lett a picur két ágyasba kértem magam (egy ágyasba mentem volna, hogy bejöhessen hozzánk apuka, de látogatási tilalom volt így feleslegesnek tartottam) ott 4 voltunk 1 fürdőre viszont kulturáltabb mint a kinti folyosón és nem is volt tárva nyitva az ablak.. A csecsemősöknek sok a dolga menni kell és kérdezni tőlük amúgy nekik minden egyértelmű, hogy Te tudod magadtól.. van köztük segítőkész aki normálisan szól hozzád s akad köztük olyan is akik finoman szólva sem kedves. Összesítve azt a pár napot ki lehet bírni annak tudatában, hogy a jó kezekben vagytok. 🙂 Facebookon van egy SOTE II csoport, ha esetleg nem ismered ott minden kérdésedre választ kaphatsz. 😊
2019. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. aug. 13. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 6 éve szültem ott.

Valaki azt mondta igazi "babagyár". És végülis tényleg. AMi azért jó, mert bőven van rutin.


Kb hasonló tapasztalatom van, mint az első válaszolónak.

2019. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!