Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos szerint a héten szülök,...

Orvos szerint a héten szülök, a vizsgálat óta krémes halvanybarna “darabok” vannak a betéten meg a vizeletemben is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Méhnyak elsimult egy ujjnyira nyitva vagyok a CTG rendszeres fajasokat mutat de nem eleg eröseket ezert hazaküldött hogy otthon tagulok tovabb es ha nem erzem mar itthon jol Magamat, eleg akkor bemenni. Hat a fajasok elmultak helyette allando görcs erzes az alhasamban. Es eszrevettem ezeket az apro darabkakat a vizeletemben kokuszreszelekhez vagy bőrdarabkakhoz tudnám hasonlítani. Ez a magzatmaz vagy mi lehet??? Tapasztalatok? (Bocsi az ékezetek miatt)

2019. aug. 13. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyákdugó, tágulási vérzés.
2019. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyákdugó lesz az.
2019. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nyitva van a méhszáj az attól még ott lehet? Azhittem valamikor elhagytam, akkor jol lattam hogy még nem lattam 😄
2019. aug. 13. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd még fog jönni nagyobb nyálkás véres paca darab is, ha az a nyakdugo!
2019. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta mizu
2019. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!