Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Orvos szerint a héten szülök, a vizsgálat óta krémes halvanybarna “darabok” vannak a betéten meg a vizeletemben is. Mi lehet ez?

Méhnyak elsimult egy ujjnyira nyitva vagyok a CTG rendszeres fajasokat mutat de nem eleg eröseket ezert hazaküldött hogy otthon tagulok tovabb es ha nem erzem mar itthon jol Magamat, eleg akkor bemenni. Hat a fajasok elmultak helyette allando görcs erzes az alhasamban. Es eszrevettem ezeket az apro darabkakat a vizeletemben kokuszreszelekhez vagy bőrdarabkakhoz tudnám hasonlítani. Ez a magzatmaz vagy mi lehet??? Tapasztalatok? (Bocsi az ékezetek miatt)

Keress kérdéseket hasonló témákban: vizelet, szülés, vajúdás

aug. 13. 20:18  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nyákdugó, tágulási vérzés.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 13. 20:26 Privát üzenet
Nyákdugó lesz az.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 13. 20:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha nyitva van a méhszáj az attól még ott lehet? Azhittem valamikor elhagytam, akkor jol lattam hogy még nem lattam 😄

# 3/4Időpont aug. 13. 21:59 Privát üzenet
Majd még fog jönni nagyobb nyálkás véres paca darab is, ha az a nyakdugo!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 08:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nálatok hogy volt? A nőgyógyász akihez járok utoljára csak a terhesség megállapításakor vizsgált utoljára és már 24 hetes terhes vagyok, normális ez?
Magzatvíz vizsgálat miatt parázok?
Másnak is kellemetlen/fájdalmas az ultrahang vizsgálat?
6 hetesen voltam az első ultrahangon.17 mm petezsák,3 mm szikhólyag. Az orvosnő vizsgálatkor jelezte, hogy sérült a hüvelyfal, barnás volt az ultrahang a vizsgálat után. Azóta...
A pozitív teszt és az első orvosi vizsgálat között együtt voltál a pároddal?
Liszterozis vizsgálat benne van a kötelező protokollban? Mitől lehet elkapni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!