Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz, hogy úgyis egy, ,...

Az igaz, hogy úgyis egy, , tehén" leszek asszonyként? Nem lehet visszafogyni, csak műtéttel?

Figyelt kérdés

Már kislány koromban riogattak, hogy hiába akarok csinos maradni, amint az embernek gyereke lesz, már sose lesz ugyanolyan, és úgyis elasszonyosodok majd, egy kis husi itt, egy kis husi ott. A nagynéném is megpróbált tornázni, diétázott, de volt, ami nem ment le (főleg a hasáról), így ment megműttetni magát :(


Anya, mama és hasonlók meg nem is törik magukat, hogy visszafogyjanak. Az anyósom is mondta, hogy ,,Majd úgyis megtanulod megenni a maradékot, ha gyereked lesz, és úgyis el fogsz hízni." Kedves -.- Én nem :D Pont ezért kell egy kutya, hogy megegye a maradékot, már nem azért. ha nem vagyok éhes, nem eszem, még egy kicsit sem. Ha pedig hízok egy-két kilót már most is, akkor addig diétázom, míg le nem megy, nem hagyom magam a túlsúlyt, és szerintem ez nem fog változni később sem. Ti hogy vagytok vele?


25/N



2019. aug. 14. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot, a szüléstől semmit nem változott a testem, van egy császárhegem és ennyi, mellesleg az a legszebb, a többi heg a hasamon sokkal rondább, de azokat egy betegség miatt szereztem, nem a terhesség miatt.
2019. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez csak rajtad fog múlni.

Én vékonyabb vagyok, mint kamasz koromban. 10 hónapja szültem. Kockás a hasam.

168 cm vagyok és 56 kg. Sosem éreztem még ilyen jól magam a bőrömben.

2019. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, rajtad múlik a dolog.Én is vékonyabb lettem a szülés után néhány hónappal,mint terhesség előtt.
2019. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem konyhamalac...

Neked sem kell annak lenned. Mindenki úgy néz ki, ahogy szeretne. Leginkább a lustaság, és érdektelenség szokta elasszonyosítani a nőket.

A testük háttérbe kerül, nem lesz fontos.


SOk anyukát ismerek, akik nagyon jól néznek ki. Persze anyaként sokkal nehezebb jó formában lenni, mint gyerektelenül, de nem lehetetlen.

2019. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak kifogás, amúgy meg lusták fogyózni. Bár vannak bizonyos betegségek pl pajzsmirigy alulműködés ami gyakoribb lehet szülés után, kezelés nélkül ezzel nehéz fogyni, szóval ha mégis lenne ilyen, vizsgálat kell.

Egyébként nem eszek maradékot 2 gyerek mellett :D

2019. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk attól is függ, h mennyi idősen szülsz... úgy értem a 20 éves, - nyilván - még tök rugalmas testű anyukák szeretnek a legjobban dicsekedni azzal, h ők aztán szülés után sem híztak. x)

De am egyetértek az előző válaszolókkal, nagyon sok múlik rajtad (én 33 évesen szültem, 30 körül már alapból dolgozni kellett rajta, h ne legyen hasam - előtte zabálhattam is, nem látszott semmi -, és a gyerek után sem maradtam “töltöttgalamb”. Tény, h nehezebb volt foglalkozni magammal, de nem lehetetlen. ;))

2019. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

,,A kutya nem konyhamalac..."


Nekünk 3 nagy testű kutyánk van. Van nekik vége rendes konzerves kutyakaja, meg van nekik ilyen óriási 10-20 kilós száraz kutyatáp is, de az nem elég. Rengeteget esznek, nekünk meg nagyon sok maradék van, mert rendelve is van kaja, anya is hoz haza a munkahelyéről, mama is főz, apa minden reggel vesz friss kiflit és kenyeret, szóval elég sok megmarad, azok meg mindent megesznek. Semmi bajuk. Nem túltenyésztett túlérzékeny kutyák, hanem egészségesek és erősek. Csokit sose adunk nekik, meg amit nem lehet, vigyázunk rájuk. De jó érzés, hogy nem kell sajnálnom ott hagyni az ennivalót, ha már nem kell, mert van kinek megennie.

2019. aug. 14. 10:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6os: a 2es válaszoló vagyok. 34 évesen szültem. Ez genetika is.
2019. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

A kutya a maradék miatt kell.

A gyerek minek?


Szerintem egy se legyen és akkor levan a gond a derekadról!

2019. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
A következő hónapban leszek 45 éves, 11 és 19 éves fiaim vannak. Lehet sosem leszek már 50 kiló, mint "lánykoromban", de jelenleg is 56 vagyok a 170 centimhez és ez semmi extra erőfeszítésembe nem kerül, életemben nem diétáztam és konditeremben sem jártam sosem. Viszont normálisa, egészségesen étkezem, ezt már otthonról is hoztam, anyukám már a mi időnkben is megoldotta ezt, mikor még nem volt, "trend" ez és nekem nagyon szerencsés az ízlésem is. Eleve azokat az élelmiszercsoportokat szeretem, ami egészséges, a gyerekeim is ezt szokták meg. Rendszeresen biciklizem és úszom, nem azért, hogy kondiban legyek, bár az sem utolsó szempont, hanem mert igényem van rá, a mozgás az életem része, évekig versenyszerűen sportoltam. Ennyi a "titok", életemben nem voltam 60 kiló felett, csak terhesen. Senki nem hízik vágási sertés méretűre, akinek egy minimális igénye is van arra, hogy egészségesen táplálkozzon (hiszen az vagy, amit megeszel) és mozogjon, lehet találni mindenkinek megfelelő formát, a gyerekekkel például rengetegszer tollasozunk és pingpongozunk is, az határozottan szórakozás például. Amúgy is a mértékletesség a lényeg, mindent lehet, mértékkel, nyilván eltorzult, rosszul rögzült étkezési szokások mellett, aminek a java része finomított szénhidrát és cukor tonnaszám, nem egyszerű súlyt tartani, de nálunk a családban mindenkinek normális az alkata, még a 70 éves Anyukámnak is, aki ha mást már nem is, de minden nap megejt egy Duna-parti sétát, ha épp nem jégeső, vagy tornádó tombol.
2019. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!