Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vitamin a második...

Terhes vitamin a második trimesztertől, minden nap vagy elég pár naponta?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyen és olyan véleményt is. Ti minden nap beveszitek vagy csak 2-3 naponta?
2019. aug. 18. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap szedtem.
2019. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden nap szedtem a pozitív teszttől a szoptatás végéig. Persze 1-1 nap kimaradt, meg pl nyaralni vinni elfelejtettem mind a 4x. 😂 De alapvetően szedtem.
2019. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Minden nap. Hiszen ott fejlődik benned a kisbabád és ehhez jó sok mindent be kell vinned a szervezetedbe, főként vitaminokat
2019. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeded,akkor szerintem szedd mindennap :)

Én nem szedtem ilyen vitamint, csak külön amit kellett...vas,folsav. Egészséges babám született :)

2019. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Folsav második trimeszterben már felesleges a nőgyógyászom szerint. És azt mondta ennyi vitaminra amennyi ezekben a kapszulákban van,nincs szükségem, ha rendesen érkezem ezért ő azt tanácsolta, hogy minden másnap vegyem csak be. Nyilván első körben rá hallgatok, de kíváncsi vagyok mások mit kaptak tanácsként a saját nőgyógyászuktól
2019. aug. 18. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem éhezel, a terhesvitaminok elsősorban neked kellenek, mert a baba elveszi azt, amire szüksége van. Úgyhogy a te döntésed, nem ettől fog a baba óriásira nőni és te sem fogsz elhízni (bár a B-vitamin jobb étvágyat csinál).
2019. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
En harmadik trimeszterben vagyok es a dokim azt mondta hogy nem szukseges a terhesvitamin, ha valtozatosan etkezem. En nagyon sok gyumolcsot es zoldseget eszem.
2019. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elsővel végig szedtem, még a szoptatás alatt is. Most a 2. terhesség alatt a 30. héten azt mondta a dokim, hogy elég, ne szedjem tovább.
2019. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim mondta, hogy elég minden másnap szednem Elevitet, úgy is kezdtem és szoptás alatt is így tettem. Mellette vasat és magnéziumot is szedtem és igyekeztem változatosan étkezni.
2019. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám védőnő, azt mondta hogy minden vitamint kúra szerüen kell szedni, nem számít, hogy terhes vagyok. A baba a taplálékból és a szervezetemből úgyis el veszi ami kell neki a fejlődéshez. Így első trimeszterben 2 hónapot szedtem a terhes vitamint majd 2 hétig szedtem 2ig nem kB a 25ik hétig, aztán szüneteltettem és most a 30ik héten megint megkezdtem szedni, de csak 1 havi adagot vettem. Minden leltem jó így a patikus és a doki is mondta hogy nem szükséges egyfolytában szedni
2019. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!