Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes ikerterhesen honnan...

32 hetes ikerterhesen honnan tudom eldönteni, hogy keményedik a hasam, vagy csak a hely szűke miatt feszítik magukat a babák?

Figyelt kérdés
Második várandósság, az elsőnél egy baba született, ott minden olyan egyértelmű volt. Most két baba "nyomorog" bent, a doki szerint elég nagy babák.. Miből tudom eldönteni, hogy mi történik épo odabent? Amikor érzem a "keményedést", túlfújt lufi érzéshez hasonlítanám, ami után a fiúk nagyon durván rugdosnak. Jelezhet koraszülést, vagy ez 32 hetes ikerkismamiként tök normális? (magnerotot szedek)
2019. aug. 18. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha keményedés, akkor ez egész méhed megkeményedik, azt érezni hogy keményedés, vagy a babák mennek át egyik oldalra, vagymásik oldalra, vagy közepén nyomják ki magukat! Magneziumból mmeg lehet napi 3*2 szedni, ha keményedés
2019. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Normális, de ha nagyon sokszor érzed, inkább menj be a kórházba. Nekem ikrekkel - szintén második terhesség - 34 hetesen volt szülésvisszatartásom. Én már akkor bent feküdtem megfigyelésen, a napi ctg-n derült ki, hogy nem sima keményedések, hanem fájások. Magamtól én nem éreztem volna annak, szerencse, hogy bent feküdtem, így nem lettek koraszülöttek.
2019. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem pénteken kell befeküdnöm, akkor töltöm a 33.hetet. Igazából nem gondolnám igazán keményedésnek, de rettegek a koraszüléstől! Nem tudom, tudat alatt ez nem befolyásolja-e a megítélésemet..
2019. aug. 19. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!