Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nap alatt nem duplázódott...

Zsuu89 kérdése:

2 nap alatt nem duplázódott meg a hcg szintem. Kinek volt hasonló tapasztalata? És mi lett a kimenetel?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim, 06.26.-án volt. Ebből számítva ma vagyok pont 8 hetes. De nagy valószínűséggel később fogant a bébi, akár mensi előtt 2 nappal, ami 07.22./közel 4 hét differencia/

Először kb.2 hete voltam uh-on, ahol 2,9mm es petezsákot láttak.

Rá másfél hétre, múlt pénteken 9mm-es lett a petezsák, benne semmi. Doktornő rögtön laborba küldött. Szombaton le is vették a vért. Hcg:4400

Rá két napra hétfőn Hcg:5800

Emelkedett, de nem duplázódott. Most ott tartunk, hogy 2 nap múlva pénteken úkból uh. Bizakodok...



2019. aug. 21. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, de szerintem a petezsak sem nőtt eleget, és a hcg sem. 😞
2019. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
En is ugy gondolom, h sajnos, ez nem egy egeszseges terhesseg.
2019. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

Igen, sajnos a hcg-nek sokkal markánsabban kellett volna emelkednie.

Ha 07.22-én fogant (vagy akkorra teszed az ovulációd?), akkor mínusz két héttől kellene számolni a terhességet. Akkor most hétfőn voltál 6 hetes. Ezek alapján még a múlt pénteki 9 mm-es petezsák még jó is lehetne. De a hcg szint aggasztó. De gondolom ezt Te is érzed.. :/

2019. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Én azért nem temetném még ezt a terhességet feltétlenül. A HCG 1200-6000mUI/ml között 72-96 óránként duplázódik, nem 48 óra alatt. A petezsák is nőtt, a méretéből meg nem vonnék le messzemenő következtetést, mert nagyon könnyen mérik félre (engem a 6. héten ijesztettek meg, mert 1 hét alatt ugyanakkora petezsákot mértek, csak az embrió nőtt szerintük (ilyen meg nincs), agylobot is kaptam, azóta pedig már a 15. hetet tapossuk és gyönyörűen fejlődik).


[link]


Kérdező, ez még a bármi lehet kategória, drukkolok, hogy baba legyen belőle!

2019. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes hozzászólást. Főleg az utolsóba kapaszkodom. Hálás vagyok a linkért, erőt ad péntekig. Aztán nyilván lesz ami lesz, de amíg csak lehet próbálok pozitív lenni.
2019. aug. 21. 13:18
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is ez a meg akarmi lehet kapegoria, egyelore ne eld bele magad.

A hcg igaz, hogy nem duplazodott, de pl nekem a tavaly volt egy elhalt terhessegem es sokkal kisebb, 450 korul volt 8 hetesen, ami csak egy het mulva duplazodott meg. Ehhez kepest a te eredmenyeid jok.

2019. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Írd majd meg kérlek a fejleményeket!🤞 1#
2019. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Most jövök uh-ról. 9ről 17mm-esre nőtt a petezsák, minden szabályos minden jó, de még mindig nem látnak semmit. Jövőhét szerdáig várunk, akkor új uh. Ha akkor se lesz semmi, akkor műtét még az nap. Doki megnyugtatott, azt mondta ez még bármi lehet. 50-50%

Csak a várakozás a legszőrnyűbb...

2019. aug. 23. 09:14
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezutan is azt mondom, h baj van a terhesseggel, 17mm-es p.zsakban mar kene abrazolodnia valaminek (pl szikholyagnak) :(

Vagy iszonyat xar UHn neztek....

2019. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. :( De drukkolok, hogy ne így legyen!!
2019. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!