Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzom és 2hetes babám...

Dohányzom és 2hetes babám anya tejes lehet valami baja? Nem a lakásban dohányzom. Kb.6 vagy 7szalat elszivok!

Figyelt kérdés
Nem tudok le szokni

#Vagy tápszert #adják neki?
2019. aug. 22. 19:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne szoptasd.
2019. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Terhesség alatt is dohányoztál? Mert ha nem, akkor leszoktál. Tehát le tudsz.
2019. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Ebben az esetben jobb, ha tápszert kap a szegény kis bébi.
2019. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem attól lesz baja hogy mellette dohányzol-e hanem attól hogy a terjednek lesz baja
2019. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Ismerősöm is dohányzott szoptatás alatt. Mindig elborzadtam. Nagy anyatejpárti vagyok de ebben az esetben én is inkább adnék tápszert. Viszont számomra az, aki a szoptatás/terhesség mellett nem képes leszokni a dohányzásról, nagyon jellemgyenge embernek minősül, lehet bármennyire ügyes, okos, törődő más téren
2019. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

Tudtad, ha dohányzol és esetleg a babaddal alszol, az rá halálos is lehet? De te tudod!


Nem értem, ennyi akarat nincs egy emberben, hogy tönkre teszi azt az ártatlan lényt meg az élete első szakaszában...

2019. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos a nikotin a bőrön át is fel tud szívódni, ha mondjuk nem mosol kellőképpen kezet, mielőtt megfogod a gyerekedet. És a ruhákban is benne van. Szóval ha kimész cigizni, és utána bemész a lakásba, érdemes jól megmosakodnod és ruhát cserélned. Érdemes elgondolkodnod, hogy ez így jó-e neked. Meg nem utolsó sorban a gyerekednek. Amúgy az engem is érdekelne, hogy ha terhesség alatt nem dohányztál, akkor most mért nem bírod cigi nélkül?
2019. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
31%

Ha eddig is szívtad, nem ezen múlik... Lányom fél éves volt, amikor rászoktam a cigire.

Ha viszont kibírtad terhesen, 4-5 hónap menni fog, ha a stressz miatt úgy érzed mégsem, szedj magnéziumot, B-vitamint. Sima magnéziumból akár napi 1000-2000mg-ot is, bár a B vitamint sem lehet túladagolni, bár éhséget, gyomor~gést okozhat nagyobb mennyiségben.

Mikor pedig már hozzátáplálsz, napi 4-5 szál úgy-ahogy elmegy, ha nem is egészséges.

2019. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, ez komoly válasz most? Hozzataplalasnal is, ha még cicizik ott van a tejben. Ez nonszensz... Képzeld el kérdező, ha neked kellene pl mondjuk egy mérget enned mindennap, ami szépen végez veled... Na te se ennél olyat, ami karosit és el pusztít, a babanak miért adsz olyat, ami őt károsítja, ha elvileg szereted? Ja, nem, a cigit jobban. Boldogságot!
2019. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

Jaaaj, és hány kismama szívja a kórház előtt is, azért vannak már vagy 26 hetesen befektetve ezek a mocskok, mert a baba nem nő, de azért fél óránként leszökdösnek bagózni. Mondom ezt úgy, hogy 10 év után tettem le, 2 évvel a babatervezés előtt.

Lehet baja tőle, mellesleg kajak undorító, hogy tolja valaki a babakocsit is, még a mózeskosaras részben van a gyerek, de mutter szájából meg lóg a cigi. De szerintem, aki ilyen akaratgyenge, az terhesség alatt is szívta, szóval már ez a része nem oszt, nem szoroz, a nagyobb kárt már elintézted.

2019. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!