Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért csinálja ezt?

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok ,szinte mióta el kezdtem erezni a babámat azóta minden nap ,szinte egésznap csak mozog és mozog ,de mostanában már fáj is annyira kinyomja magát, és olyanokat fordul , már van egy 1,5 éves lányom vele nem volt ilyen, ő Mac a hólyagomon álldogált de az még mindig jobb volt mint ez ,az orvosom szabadságon van jvohonap 5 ig ,meg nem is szeretném ha hülyének nézne hogy ilyen kérdéssel fordulók hozzá, az érdekelné hogy valaki tapasztalt meg ilyet? Mikor múlik el?és miért csinálhatja? Köszönöm szépen előre is!

2019. aug. 23. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aktív..majd akkor fog kevesebbet mozogni ha kisebb helye lesz odabenn. Az én lányom is örökmozgó volt a hasamban is és most is.. ő egyszerűen csak ilyen. Próbálj kevesebb cukrosat fogyasztani, esetleg ha iszol kávét vagy kólát azt hanyagold, attól is fel tudnak pörögni.
2019. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 khniki ***** válasza:
100%
Pont így voltunk mi is. Nem volt olyan nap, hogy ne éreztem volna. Pörgött-forgott, rúgott, boxolt. De én imádtam, akkor is, mikor már nagyobb lett és fájt. :) Most a végefelé már csak nyomkodni, fészkelődni tud helyszűke miatt, de ez is fájdalmas tud lenni, főleg, ahogy a fejecskéjével feszíti a medencecsontot. Kis örökmozgó babák, nincs velük semmi baj, csak jól érzik magukat odabent. :)
2019. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!