Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban lehet fogyni?

Utolsó hónapban lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nem akarok fogyózni de alig bírok enni, ha eszek is egy étkezés alkalmával akkor olyan mintha tele ennék magam pedig csak egy tányérnyi ételről beszélek és olyan érzésem van mintha a torkomban lenne a gyomrom
2019. aug. 23. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Második trimeszterben én is sokat ettem,kívánós voltam. Most az utóbbi pár hétben (most töltöttem a 37-et) nem eszek annyit. Fogyni nem fogytam, de csak 2 kilót híztam az utóbbi időben, előtte meg 18-at, legalább 14-et a középső trimeszterben. A torkomban is volt a savam, csak 2-3 napja nem, mert lejjebb húzódott a babám, de a kaját most sem kívánom. Ez teljesen normális, ne aggódj. De ha fogynál, az sem vészes, ha van miből. Gondolom tartalékolt a szervezeted eddig annyit, hogy akár napi 2 kisebb (fél adag pl) étkezés se legyen gond. Ha pedig mégis, úgyis érzed, vagy a vizsgálatokon kiderül.
2019. aug. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 khniki ***** válasza:

Állítólag nem ritka ilyenkor a fogyás. Nekem nem sikerült. :D

37 hkm

2019. aug. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!