Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelent ha elmúlnak az...

Bajt jelent ha elmúlnak az alhasi görcsök?

Figyelt kérdés
Még csak az 5. Hétben vagyok, de egy hétig folyamatosan éreztem gyenge alhasi görcsöket, viszont most hirtelen semmi. Normális ez? Mellfeszules viszont még szokott lenni.
2019. aug. 23. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent bajt!
2019. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jelent bajt, ne is gondolj rá! A tünetek jönnek mennek, nem kötelező végig érezni bármit is.


Az tény, hogy előfordulhat, hogy a tünetek megszűnése bajt jelez, de akkor általában minden tünet megszűnik, de ez azért ritkaság :)


Mikor mész dokihoz? Annak meg örülj, hogy nem vagy vacakul :) Minden jót :)

2019. aug. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 khniki ***** válasza:
Normális. Nekem azt hiszem, a 6. hétre múlt el. Nincs jelentősége.
2019. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek :) a héten is voltam, 4+2 hetesen, de elég korán mentem, még csak a petezsák látszódott, illetve abban volt egy kis sötétebb folt. :)
2019. aug. 24. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, örülj neki!



"még csak a petezsák látszódott, illetve abban volt egy kis sötétebb folt. :)"


Na majd akkor hogy fogsz örülni, ha a kis sötét foltban lesz kis világos folt is?! A sötét annyit tesz, hogy vagy üres, vagy csak olyan apró, hogy nem látszódik. Írd be a google képkeresőjébe, hogy petezsák, majd ott látod, miről írok!

2019. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!